Oceny Mazda Premacy I 2.0 16V 130KM 96kW 2001-2005

Mazda Premacy I 2.0 16V 130KM 96kW 2001-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mazda Premacy I 2.0 16V 130KM 96kW 2001-2005

~Fryta
Minivan 2.0 16V 130KM 96kW
Auto mam 6 miesięcy. Przejechałem nim 10 000 km. Spisuje się świetnie. Bogata, mocna, benzynowa wersja. Doskonałe autko dla rodziny 2+2. Sprawdza się zarówno w codziennym, miejskim użytkowaniu jak i wakacyjnych czy weekendowych wyjazdach. Dzieciakom też się podoba. Wnętrze wygodne, przemyślane. Z zewnątrz też atrakcyjna - polecam wersję 2,0 sportive bo rzeczywiście wygląda super (progi, spojlery, ciemne szyby), a pali niemal tak samo jak...
~namalucha
Minivan 2.0 16V 130KM 96kW
Super rodzinny minivan. Bardzo użytkowy/uniwersalny zarówno do przewożenia sporych gabarytów jak i rodziny w dalekie podróże. Wewnątrz można zrobić dosłownie wszystko z siedzeniami. Na plus składane stoliki w tylnim rzędzie(kto ma dzieciaki ten doceni). Dynamiczny silnik(jak na vana)w wersji 131KM. Małe spalanie. No i ten wygląd: świetny w wersji sportive. Jedynie do czego mogę się przyczepić to skrzynia biegów: jak dla mnie mało...
4,1
~KAROL
Minivan 2.0 16V 130KM 96kW
mam premke od 3 lat powazniejszych nie odnotowalem silnik 2.0i dobrze sie zbiera czasem przycina sie 1 i 2 dynamiczne dobrze sie prowadzi spalanie wacha sie od 7.2 jadac 60km/h na 5 biegu do 10.2 cisnac 160 km/h autostrada auto idealnne dla rodziny max 4 osobowej :D wygodna pozycja dla wyzszych osob za kierownica mam mazde od 3 lat i mysle ze jeszcze dlugo bedzie towazyszyc mojej rodzine w wyjazdach na wakacje :D
~Fryta
Minivan 2.0 16V 130KM 96kW
Po 5 latach od zakupu nie zmieniam zdania. Przejechałem autem ponad 60 000 km i jestem zadowolony. Dobre na co dzień (praca, szkoła, zakupy) jak i weekendy i wakacje. Wnętrze wygodne, przemyślane. Ma kilka wad (poniżej) ale w całokształcie duży pozytyw. Myślę nad zmianą i raczej pozostanę przy Maździe.
~Sebastian
Minivan 2.0 16V 130KM 96kW
Auto w wersji Sportive. Prezentuje się bardzo dobrze. Bogaty pakiet dodatkowy. Trzy osobowa rodzina nie może narzekać na brak miejsca. Tak jest w moim przypadku. Spalanie gazu średnio 10 l/100 km też nie dobije nikogo finansowo.
~dax
Minivan 2.0 16V 130KM 96kW
Autko jak najbardziej godne uwagi. Zwłaszcza 130KM jednostka w pakiecie sportive. Zalet jest zdecydowanie więcej jak wad. Najważniejsze wady to korozja, problemy z czujnikami i słabe wyciszenie. Zalety to dynamiczny silnik, przestrzeń jak na taką podłogę, wyposażenie, układ jezdny (tutaj się zdziwiłem bo trzyma się pewnie na łukach), perfekcyjna skrzynia (warto pilnować olej) i wiele, wiele innych. Gdyby nie ruda, to było by za pięknie.
Dziennik kosztów dla Mazda Premacy I 2.0 16V 130KM 96kW
9,4
11,3
4,1
~Skoliro
Minivan 2.0 16V 130KM 96kW
Auto przestronne i dość komfortowe, sprawdza się na długich dystansach, wielki bagażnik, małe spalanie poza miastem, natomiast w mieście, zwłaszcza zimą spalanie przekracza 10 l/10, zdarzało się, że nawet 14l/100
~Mariusz
Minivan 2.0 16V 130KM 96kW
Mazda Premacy 2,0 benzyna(131KM) to naprawdę auto super! I nie tylko dla rodziny. Jest bardzo ekonomiczne(spalanie na trasie 5-6 litrów), dobrze wyposażone, a przede wszystkim bezawaryjne! Ma dobre osiągi i solidne wykonane(może dlatego,że model ten w całości został wyprodukowany w Japonii).Jazda tym minivanem to przyjemność!
~ABGAR
Minivan 2.0 16V 130KM 96kW
autko przy spokojnej jeździe jest za mało elastyczne, a przy dynamicznej za głośne -więc ma jedną wadę. Którą? Wybierzcie sami.Pozostałe same zalety.no i w 10 000 mieście mam Premacy tylko ja. Bardzo bogato wypasiona . Klima+szyberdach+abs+dsc(esp) itp. + pełna elektryka +alumy + halogeny itd. itd. brakuje tylko xenonów.
3,5
~gruku
Minivan 2.0 16V 130KM 96kW
Samochód bez rewelacji. Rdzewieje masakrycznie (nadkola, progi, i drzwi od dołu). Myślałem, że 130KM (2.0) to już trochę jest ale nie widzę różnicy z Carismą 100KM(1.6l)