Lista ocen Mazda RX-8 (26) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Biszkopt
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Przód - bardzo ok, nawet bardzo wygodnie. Ale z tyłu już gorzej. Ja na szczęście "stałem w tej kolejce po rozum" ;) więc za mną miejsca było sporo, ale moja pasażerka odsuwała fotel na maksa do tyłu - wtedy za nią tylko małe dzieci mogły siedzieć albo najlepiej w foteliku...
~Mateusz
Coupe 1.3 Wankel 192KM 141kW
Dla kierowcy miejsca jest sporo z tyłu miejsca raczej nie na co dzień ale da się jeździ w 4 osoby komfortowo ,jak na coupe jest dużo miejsca na nogi z tyłu , tylne półdrzwi są sporym ułatwieniem przy wsiadaniu i wysiadaniu
~MW MANAGER
Coupe 1.3 Wankel 192KM 141kW
Auto jest cztero osobowe, i każda osoba ma wystarczająco miejsca by wybrać się nawet w dłuższą podróż. Jeśli o to chodzi to chyba jedno z nielicznych aut sportowych/coupe które może się tym pochwalić.
~tjrx8@hotmail.co.uk
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Pasażer z przodu może się rozłożyć jak w kołysce, ci z tyłu (to zależy jakie mają długie nogi..ha ha - dużo miejsca i wygodnie). Szczegolnie pasażerowie z tyłu mogą czuć się jak w statku kosmicznym.
~to ja
Coupe 1.3 Wankel 250KM 184kW
tu akurat pozytywnie sie zasokoczylem bo nawet w 4 jezdzi sie tym autem wygodnie nawet jak jest to 4 facetow, to wlasnie wyroznia rx8 od innych aut sportowych
~toudi z wroclawia
Coupe 1.3 Wankel 192KM 141kW
dobre dla tych na przednich fotelach a dla siedzacych z tylu maly dyscomfort na dalsze trasy ale kogo to opchodzi jak jedzie tam tesciowa heeee.taki zart
~Cybant
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Jak dobra skórzana rekawiczka, super..no i 2 dzieci mogę zabrać ze sobą. Nie dla kierowców powyżej 190 cm, będą narzekać na brak miejsca
~wojtek
Coupe 1.3 Wankel 192KM 141kW
duuuzo przestrzeni dla kierowcy + stosunkowo duzo dla osob chcacych wybrac sie w podroz za kierowca! brawo mazda-duza i wszechstronna pomiesci 4osoby!
~Isoul/ Isoul@o2.pl
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
naprawde jak na sportowe coupe jest dużo miejsca, bez żadnego problemu pomieści 4 dorosłe osoby, o ile nie są to członkowie zespołu koszykówki :)
~Lord Luk
Coupe 1.3 Wankel 192KM 141kW
doskonałe ze względu nie na ilość miejsca ale na pozycje, siedząc za kierownicą w RX-8 czujesz się jak zawodowy kierowca