Lista ocen Mazda RX-8 (26) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Biszkopt
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Samochód prowadzi się idealnie, nie jechałem niczym co by fabrycznie tak ładnie szło (oczywiście mowa o podobnych pieniądzach, do max 30k PLN). Zawias praktycznie pancerny, elementy stalowo-gumowe się nie psują, amory/sprężyny to wiadomo - zależy gdzie się jeździ. Ale mój przy 155k km miał ori amory i sprężyny oraz wymieniony jeden element stalowo - gumowy. A, tylko była jakaś sprawa z alu wahaczami, że pękały - do sprawdzenia. Wspomaganie...
~to ja
Coupe 1.3 Wankel 250KM 184kW
prowadzi sie ja swietnie i bardzo latwo , praktycznie malo doswiadczony kierowca doskonale sobie poradzi z \" bestyjka\" a najprzyjemniejsze w jezdzie tym autem nie jest moc silnika ale dobra przyczpnosc , switne prowadzenie sie auta
~Dziki Rex
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Fantastyczny. Samochód ma bardzo dobrze wykonany układ o niewątpliwie sportowym charakterze. Z jednoczesnym dobrym rozłożeniem masy żadne zakręty nie są straszne. (póki nie są zaśnieżone)
~MW MANAGER
Coupe 1.3 Wankel 192KM 141kW
Auto jak na napęd tylny zachowuje się wprost genialnie. W pełni kontrolujesz jego zachowanie. I dopiero na zakrętach można udowodnić tym wszystkim szybkim limuzyną że nie tylko duża moc się liczy...
~Mateusz
Coupe 1.3 Wankel 192KM 141kW
Zawieszenie jest mega komfortowe a zarazem sportowe jedzie tam gdzie chcesz ,czasami zarzuci bokiem jak przesadzisz ale jest łatwy w opanowaniu , całkiem dobrze znosi polskie drogi.
~Lord Luk
Coupe 1.3 Wankel 192KM 141kW
bez ABS-u i kontroli trakcji, poślizgi to przyjemność, bardzo łatwo daję się kontrolować, nie musisz być kubicą żeby zmieścić się bokiem na przyciasnawym skrzyżowaniu.
~MATi1G
Coupe 1.3 Wankel 192KM 141kW
To jest to w czym Mazda jest rewelacyjna , prowadzi się jak po sznurku jedzie tam gdzie chcemy, bardzo łatwa w kontroli w uślizgu- przewidywalna.
~Sław
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Lekka nadsterowność, ale generalnie jest dobrze. Przy wyższych prędkościach (tj. 200 i wyżej) samochód potrafi przestraszyć, tj. staje się mocno niepewny.
~Cybant
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Zero uwag. Jak ktoś wątpi w zawieszenie RXa to może go przekona to,że na krętym torze jest szybsza od Subaru STI ( test T.Kuchar)
~MINI
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
jezdzi jak po szynach ale i z Driftem nie ma problemu:)-jestem maniakiem i dlatego jaa kupilem!!!!Naped na tyl GORA!!