Lista ocen Mazda RX-8 (20) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dziki Rex
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Ogrzewanie właściwie całoroczne za sprawą nagrzewającego się tunelu. Na szczęście wystarczy dobra okleina termiczna od dołu i problem znika. Niestety auto nie lubi wilgoci i strasznie paruje. Nie jest to jakiś wielki problem, ale istnieje. Klima dobra, ale raczej na przód. Pasażerowie nie maja komfortu.
~MW MANAGER
Coupe 1.3 Wankel 192KM 141kW
auto się bardzo szybko nagrzewa, o wiele gorzej wypada jego ochładzania. Praktycznie non stop musiałby byc włączony max. nawiew żeby auto utzymało określoną temperaturę. Pasażerowie jeszcze bardziej mogą narzekać
~toudi z wroclawia
Coupe 1.3 Wankel 192KM 141kW
ja juz jestem uczulony na zachwalanie w tej kwestji.nie ma tu zadnej reweacji ale czego tu wymagac od auta sportowego.dlugo sie nagrzewa kabina w porownaniu do mojego 2go auta volvo s80 ale nie jest zle
~to ja
Coupe 1.3 Wankel 250KM 184kW
ogrzewanie switne chociaz by z tego wzgledu ze madzia lubi sobie chlapnac wiec energi z silnika bije sporo i od razu mamy cieple powietrze
~Biszkopt
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Bardzo szybko się nagrzewał w zimę, klima chłodziła sprawnie - wnętrze było małe, więc łatwo je ogrzać i łatwo schłodzić. OK.
~MATi1G
Coupe 1.3 Wankel 192KM 141kW
Zdarza się że czasami parują dosyć szybko szyby , pomaga wtedy jedynie klima , sam nawiew mało daje.
~Roined
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Mam lepsze klimatyzacje w innych autach (łatwiejsze w obsłudze dlatego "tylko" dobrze).
~Isoul/ Isoul@o2.pl
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
mogła by być troche bardziej rozszerzona, na tył mało wieje, pomimo że na przodzie już mrozi :)
~Mateusz
Coupe 1.3 Wankel 192KM 141kW
Zarówno ogrzewanie jak i klima dają radę ,szyby nie parują jest ok
Dziennik kosztów dla Mazda RX-8
16,4
~davkern
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Klimatyzacja mogła by trochę lepiej chłodzić ale jest w porządku.