Lista ocen Mazda Xedos 9 (124)

~Carlos mkarel@o2.pl
9 2.0 V6 160KM 118kW
Autko super! bezawaryjne. daje dużo radości z jazdy! nie pali za wiele a silnik jest CUDOWNY! Teraz jak wsiadam do 4-cylindrowca to mam wrażenie, że się trzęsie jak by coś się popsuło. nie wiem jak z automatem, ale podobno dobrze się sprawuje automat w tym autku.. tylko że ma 4 przełożenia..
~TadeusH vel APheX :_))
9 2.5 164KM 121kW
Taaa linia nadwoziaa... ta klasa .... generalnie auto rewelacja... dla próżnych polecam ...10letnie auto udaje 2 letnie bez problemu także można przyszpanowac ze prawie nówka ;-)))) ... samochód 8letni za ok 25k pln ...z takim wyposażeniem i jakościa wykonania jest tylko ten.
~Sylwek
9 1.6 16V 107KM 79kW
Mam Madzie xedos o jakiej marzyłem . Szukałem jej wiele lat ale wreszcie ją zdobyłem . Jest to jeden z ostatnich xedosów jakie zeszły z taśm produkcyjnych początek 2000 roku . Dla mnie liczy się funkcjonalność i niezawodność i mysle że po 90 tyś km moja Madzia ma mi jeszcze dużo do zaoferowania :) Myśle że to będzie piękny związek ;)
~Krzychu
9 2.5 164KM 121kW
Mazda Xedos to znakomity samochód. Świetnie się nim jeździ dużo daje frajdy i przyjemności z jazdy. Duży wygodny samochód. Ma u mnie dożywocie - ciężko byłoby mi znaleźć następcę za te pieniądze. Ja mam Xeda poliftowego i jedyne co bym zmienił do skrzynie na manualną. Ja osobiście polecam Xedosa - oczywiście niezajeżdżonego. W tym samochodzie przebieg się nie liczy ( i tak ogrom w aut jeżdżących po naszych drogach ma przebieg podany w netto :)...
~vince25@wp.pl
9 1.6 16V 107KM 79kW
Auto dla lubiących się wyróżniać i szukających auta niezawodnego, wygodnego. o lekko sportowym zacięciu i pięknej sylwetce, która nigdy się nie zestarzeje.
~molsienowa123
9 2.0 V6 140KM 103kW
Genialne auto, za całokształt polecam z całego serca
~Kowalski - Poznań
9 2.0 V6 160KM 118kW
jak na ten rocznik, to mercedesem 124 nie jest, ale jeżeli nieużytkuje się auta intensywnie tj. do 20 tys rocznie, można ją polecić, Bardzo atrakcyjny wygląd lecz słaby promień skrętu - naprawdę słaby.
~Wojtek
9 1.6 16V 107KM 79kW
super autko - szukałem takiego 4 miesiące (w odpowiednim stanie oczywiście) i w końcu znalazłem - zawsze będę jeżdził Madziami - zakochałem się w tym samochodziku
~"KILAH"
9 1.6 16V 107KM 79kW
jak na auto 11 letnie super bryla, okragla i ma super prezencje na kolach 16"-17" rewelacja...
3,8
~mazderofsaundblazder
9 2.5 164KM 121kW
Kupiłem ten samochód ze względu na mocny silnik, wielkość samochodu, trwałość i wygląd. I nie zawiodłem się. Silnik świetny, wielkość cały czas taka sama, wszystko działa, a wygląda ślicznie.
Mazda Xedos 9