Lista ocen Mazda Xedos (106) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 103 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marian
9 2.5 164KM 121kW
Szału nie ma, tragedii też nie. Samochód długi jak cholera, ale nie do końca przekłada się to na przestrzeń w kabinie. Oczywiście 4 osoby podrózują w wygodzie, natomiast na nogi przydałoby się więcej miejsca.
~19jaca89
6 2.0 144KM 106kW
tak jak pisałem wcześniej. kierowca i pasażer z przodu - bardzo wygodnie. Z tyłu dla 2 osób również dobrze aczkolwiek troche mało miejsca na długie nogi dlatego ocena 4. Ale przecież to nie xedos9 :P
~FV6
6 2.0 144KM 106kW
przód idealnie ciężko się z niej wysiada i to każdemu bez względu na płeć i wagę jednak to auto poniekąd sportowe z tyłu lepiej żeby siedziały osoby do 90 kg przód hulaj duszo piekła nie ma...
~Zając
9 1.6 16V 107KM 79kW
Jeśli chodzi o przestrzeń kierowcy jest dobrze ale pasażerowie siedzący z tyłu mają mało miejsca na nogi, jednak nie jest to jakaś tragicznie mała przestrzeń. 5 osób (mężczyźni) spokojnie się mieści
~Rzmudzior
6 1.6 112KM 82kW
Przód - super wygodne auto. tył - każdy powyżej 180cm będzie szorował głową o dach, zwłaszcza na środku. Bagażnik daje radę, choć mocowania klapy wchodzące do środka irytują.
~arek
6 2.0 144KM 106kW
mam ponad 183 i jet za dużo miejsca jeszcze.denerwujące jest umieszczenie w drzwiach panelu otwierania szyb-przy długich rękach trzeba lewy łokieć cofać między siedzenie a drzwi
~David
6 2.0 144KM 106kW
Pozycja kierowcy doskonała mimo kierownicy regulowanej tylko w jednej płaszczyźnie. Pasarzer z boku też ok. Z tyłu mało miejsca nad głową no i brak miejsca na nogi.
~"KILAH"
9 1.6 16V 107KM 79kW
kierowca i pasazer jak w limuzynie duzo miejesca mino mojego wzrostu (188 cm) jest OK z tylu troche malo miejsca nad glowa ale nie jest az tak zle bardzo wygodne siedzenia
~kori
6 2.0 144KM 106kW
Niestety nie dla wysokich ludzi. Ok. 180cm wzrostu to jest max, potem to głowa wystaje przez szyberdach, no chyba, że ktoś lubi leżeć podczas jazdy.
~Wojtek
6 1.6 112KM 82kW
Mnie tam miejsca nie brakuje - uważam, że auto jest optymalnie skrojone w stosunku do swojej sylwetki. Spory bagażnik. Z tyłu nie wiem jak bo nie jeżdżę ;)