Lista ocen Mazda Xedos (106) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 103 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fiku-miku
6 2.0 144KM 106kW
Z przodu super nie mam zastrzeżeń. Z tyłu dla niskich osób jest naprawdę wygodnie, ja mam akurat dwójkę małych dzieci więc póki co nie mam problemów.
~mazderofsaundblazder
9 2.5 164KM 121kW
Przestrzeni jest wystarczająco dużo dla wszystkich z przodu i z tyłu. Niemniej po samochodzie tej klasy spodziewałbym się nieco większego wnętrza.
~Vezyr
6 1.6 112KM 82kW
Mam ponad 190 cm i jak przesunę fotel w pozycję krańcową to pasażer z tyłu może coś się krzywić ale tylko jesli też ma powyzej 190 cm :)
~zadowolony
6 2.0 144KM 106kW
Kierowca i pasazer nie maja na co narzekac, co innego pasazerowie na tylnej kanapie - malo miejsca na nagi, wysokim tez nie bedzie zbyt wygodnie
~Darek
9 2.0 V6 140KM 103kW
Mam 190cm wzrostu i to autko jest trochę za niskie dla mnie. Z tyłu z miejscem nie jest rewelacyjnie jeżeli z przodu siędzą dwie wysokie osoby.
~tq
6 2.0 144KM 106kW
Jeden minus. Pasażerowie z tyłu nie mogą wepchnąć stóp pod fotele z przodu. Szczegół - ale jest. Choć mając 180 cm. wzrostu jedzie się z tyłu wygodnie ;)
~TadeusH vel APheX :_))
9 2.5 164KM 121kW
Tylna kanapa przy kierowcy powyżej 180cm dla pasażerów poniżej 180cm;-)))) ...Glowonogi jeżdża w poprzek;-))). Porównując inne autka to i tak "Luwr".
~Nort
9 2.0 V6 160KM 118kW
Auto stosunkowo zwarte, nie za duże, - ocena zależnie od gustu. Na pewno wygodne. Przestrzeń dla kierowcy i 1 pasażera bez zarzutu, z tyłu deko mniej miejsca.
~Airnyy
6 2.0 144KM 106kW
Jak na sedana nie jest źle, po prostu przyzwoicie. Musze przyznać że xedos jest dość pakowany jak na swoje wymiary.
~Simoniskier
6 2.0 144KM 106kW
Z niczyich ust nie słyszałem nigdy narzekań na ciasnotę (zarówno z tyłu jak i z boku). Nad głową 178- centymetrowca sporo miejsca.