Lista ocen Mercedes 190 (316) - Całokształt

Na liście zabraknie 289 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojtek_wr@wp.pl
W201 1.8 i 109KM 80kW
za ta kase nic lepszego nie kupi(chyba ze ktos nie docenia komfortu i lubi odwiedzac mechanikow)bo merc to merc i choc mowia ze 190tka to nie MB nie maja racji-ze jest mniejszy,nie oznacza gorszy a w wielu przypadkach okazuje sie mniej zawodny od jego mlodszych kolegow tej marki lecz innej klasy
~CALINECZKA ;-)
W201 2.6 E 166KM 122kW
Jestem zadowolona w 100% z tego auta i gdyby nie to ze mi go ukradli pewnie jezdzila bym nim dalej!rewelacyjne bezpieczne ma porzadna belke na przedzie wzmocnione!to jest autko dla ludzi co lubia \"podziczec\"gdzies na jakim parkingu jak i do jazdy z predkoscia \"patrolowa\"
~pablo
W201 2.0 D 75KM 55kW
auto ze stylem i smakiem...praktycznie bezawaryjne, jeśli ktoś dba i nie kupi złomu. fajniejsze niż wszelkie vw w tych latach czy nawet audi b4... nie mówiąc o mitsubishi, mazdach czy innych... dlaczego nowsze niemieckie auta nie mają tej solidności i zatracają swą klasę:(
~tomek
W201 2.5 D 91KM 67kW
Dobrze się nim jeździ. Po przesiadce z 12 letniej primery 2.0 trzeba się było przyzwyczaić (jest miękki, mułowaty), ale teraz jest ok. Dość dobrze wyciszony, zawieszenie świetnie wybiera nierówności, silnik elastyczny. Wnętrze mocno zużyte, ale deska nie skrzypi.
~Arecki
W201 2.0 D 75KM 55kW
wspaniałe auto, wytrzymałe, jeżeli się o nie dba służy długo i jest bezawarayjne. Mam diesla 2l- niejest to demon prędkości ale gdzie w tym kraju można jeżdzić??? Zawieszenie toleruje te nasze dziury a ponadto niewiem jak inni ale mnie ta sylwetka się bardzo podoba:)
~zenek
W201 2.0 105KM 77kW
strasznie ciężki zbyt duża moc-lubi się zagrzebać,bardzo dobry do jazdy po mieście, zbyt delikatny tył, przy montażu haka i butli gazu zapada się, moim zdaniem nie da się ustawić na gazie, jedyny poważny problem to ten z urządzeniem nad przepustnicą (5wtrysków)
~mavros@op.pl
W201 2.0 105KM 77kW
Chcesz kupić stary samochód kup mercedesa. Jeżeli chcesz kupić powyżej 10 lat kup tylko mercedesa. Ja mam 13 letniego 180 tys. rzadnej rdzy, a słyszałem, że 300 tys. bez naprawy na luziku. A i 500 i 600 przejedzie, jak się dba. Chyba mi go wycofają bo będzie za stary :-))
~miroslaw998
W201 2.0 102KM 75kW
W swoim balzakowskim już wieku miałem okazję jazdy wieloma autami.Całkiem świadomie dokonałem wyboru akurat tego auta.Ktoś powie-co to za rocznik?!A ja to co za rocznik?Ja jestem częściej u lekarza niż to auto u mechanika.Wszystko w temacie.
~Smiechu
W201 2.0 D 75KM 55kW
Jestem kierowcą dość młodym (wiekowo i z doświadczenia) to jest moje pierwsze auto.Przejechałem nim 40 tyś. Opinie będą adekwatne do moich spostrzeżeń :-)Mało awaryjne, proste w obsłudze, niskie koszty eksploatacji...Dosłownie dbam, leję i jadę :-)

Usterki Mercedes 190

Mercedes 190 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~PIOMEN
W201 2.5 TD 126KM 93kW
JEŻDZE NIM JUŻ PARE LAT I OLEJ OD WYMIANY DO WYMIANY NIE DOLEWAM NAWET SZKLANKI.CIERPLIWE ZAWIESZENIE JAK NA POLSKIE DROGI.JEŚLI CHODZI I KAROSERIE TO PO 15 LATACH DOPIERO WIDAC DELIKATNE SKUTKI SOLI PO ZIMIE.AUTKO SUPER JAK NA TA KLASE SAMOCHODU.POLECAM.