Lista ocen Mercedes 190 (316) - Całokształt

Na liście zabraknie 289 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~www.rafalgojdka@poczta.onet.pl
W201 2.0 D 75KM 55kW
auto wygodne, w miarę oszczędne, bardzo dobrze się prowadzi, nie jest to rakieta, ale jak ktoś chce jeździć tańszym mercedesem - gorąco polecam. Silnik nie do zajechania, przejechałem nim 10km na suchm silniku (bez kropli oleju) po pęknięciu uszczelki pod głowicą - ŻADNYCH ŚLADÓW W SILNIKU!!!! TO JEST PO PROSTU M E R C E D E S
~nicu
W201 2.0 E 118KM 87kW
Ogólnie auto jest super tylko nie w przypadku kiedy kupujemy zasilane mechanicznym wtryskiem - auto jest super dopóki się nic nie stanie z elektronika/mechanika wtrysku - fachowców brak, części drogie jak złoto, zamienników brak a i nieraz wymiana nie pomaga, wymieniasz pol auta po kolei a tu poprawy nie ma.
~Bartek
W201 2.0 E 118KM 87kW
Auto idealne dla ludzi którym rok produkcji samochodu nie robi znaczenia. Auto z 1989 roku można stawiać spokojnie na równi z nowymi samochodami pod względem komfortu jazdy i wyciszenia. A co do niezawodności to żadne auto nowe z salonu nie równa się temu pojazdowi. Auto baaaaardzo niedocenione.
~misio
W201 2.0 i 122KM 90kW
Jak dla mnie 5, Mercedes za takie pieniądze (zapłaciłem za niego 4200zł) który się nie psuje bo drobnostki typu zapadnięty przełącznik można sobie naprawić samemu. Warto przy jakich kolwiek naprawach wydać troche więcej na części, oryginały są drogie ale czasami można trafić na okzję.
~adi
W201 2.0 D 72KM 53kW
Niestety ale nie bede chwalił tego auta , jezdziłem rok . Blacharka jest bardzo słaba , cała blacha rdzewieje prawie wszędzie. Jedynym plusem to spalanie i nic więcej. Niestety trafić na nie bity egzemplarz graniczy z cudem , nawet wyższa cena nie gwarantuje auto bez przeszłości wypadkowej.
~seledynowy wieśniak
W201 1.8 i 109KM 80kW
Super auto. Tylko uwaga, większość 190-tek to już niestety szroty, naprawdę trzeba znaleźć zadbany egzemplarz, najlepiej taki co nie jeździł u nas (fatalne drogi, fatalny wcześniejszy użytkownik, fatalny pseudoserwis - choć są oczywiście wyjątki) jeśli jest to auto zza Odry to można brać.
~simi
W201 2.0 D 72KM 53kW
Za tak niewielkie pieniadze mozna dostac bardzo atrakcyjny samochod,niezawodny na dlugie trasy jak i jazde po miescie,atrakcyjne spalanie i koszty napraw.Komfort jazdy jak i fotele na wysokim poziomie bardzo wygodnie,jak mi tesciu mowil czuc jak ten samochod plynie po naszych drogach.
~bunny123
W201 1.8 i 109KM 80kW
Znakomita, fantastycznie wygodna i bezawaryjna fura. Najlepszy samochód jaki miałem. Jeśli się o niego dba, posłuży jeszcze przez wiele lat. Setki tysięcy kilometrów nie robią na aucie żadnego wrażenia. No i jest ponadczasowo ładny. Ładny! Bo piękny to jest SEC albo Mesio 126. Polecam każdemu, kto się waha.
~Tomek z Lublina
W201 2.0 E 118KM 87kW
Straciłem ochotę na zakup dużo nowszych roczników innych producentów. Takich aut już nie produkują, warto poszukać egzemplarza dla siebie. Każdy Mercedes z tamtych lat to niemalże unikat jeżeli chodzi o kompletację wyposażenia - ciężko znaleźć dwa podobne egzemplarze- a więć jeździsz czymś wyjatkowym!
~Krzychu- Kraków
W201 2.0 D 75KM 55kW
Posiadam auto od 6 lat przejechałem 130000 tys. i jestem bardzo zadowolony. Samochód godny polecenia.Mimo że ma już 14 lat brak jakiejkolwiek rdzy (czego nie można powiedzieć o nowszych modelach W210). Jeżeli chcesz jeżdzić wygodnym ,nizawodnym i ekonomicznym samochodem to bardzo polecam.