Lista ocen Mercedes 190 (316) - Całokształt

Na liście zabraknie 289 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bananek1985@o2.pl
W201 2.5 TD 126KM 93kW
Co do silnika nie mam zastrzeżeń.... mocny dieselek... bardzo elastyczny:][ słabe jest tylko wyposażenie i mało miejsca dla pasażerów z tyłu. Poza tym auto jest igiełka, a dieslowski silnik słychać tylko na wolnych obrotach, późnie r5 brzmi bardzo ładnie:]
~adam
W201 1.8 i 109KM 80kW
przy takim roczniuku to rewelacja...niewyeksplotowany silnik jest o wielokroc lepszy od modelów włoskich:Pktóre sa na tzw masówkę..potrącam pare punktów za spalanie...duza ilosc przy szybkiej jezdzie...ale wszystko da sie wyregulowac
~Tadeusz Gałka
W201 2.0 D 72KM 53kW
Samochod pakowny, dość wygodny ale mułowaty okrutnie i bardzo usterkowy. Wyleczyłem się z mercedesa na zawsze chociaż jakoś jeżdże nim już 10 lat. Kolega mniej wiecej tyle samo czasu eksploatuje volvo jezdzi więcej i nie robi nic,a komfort też ma lepszy.
~mateo39@wp.pl
W201 2.5 i 16V 195KM 143kW
Swietne auto - szybkie, zrywne, oszczedne i niezawodne. Troche ma za malo miejsca wewnatrz (szczegolnie z tylu), wiekszy kufer tez by nie zaszkodzil. Pod kazdym innym wzgledem 190-tka to najprawdziwszy MERCEDES, godny gwiazdy na atrapie.
~irekls@wp.pl
W201 2.0 105KM 77kW
rewelacyjne autko za rozsądną kwotę, sam go sprowadziłem. Zawieszenie mam obniżone (żółte) i nakładki progowe i na drzwiach. Rdzy nie widać i jak go umyję to z powodzeniem konkuruję z autkami nowszymi lub nowymi. Opinia znajomych. Kolor srebrny metalik.
~wojtek r. - milej jazdy
W201 1.8 i 109KM 80kW
Poprostu niedoprzebicia, z wygladu nowsze roczniki( z szerokimi listwami ) sa cudowne - no troche tyl mi sie nie podoba ale to wina wieku :-)) Nie wiem co za idiota moglby kupic samochod nowy ale gowniany za podwojna cene tej cudownej 190-tki
~wojtasbond007
W201 1.8 i 109KM 80kW
auto naprawdę niezłe , co prawda sam go nie prowadziłem , ale wystarczy że do niego wsiądę to nie chcę z niego wysiąść , tak wygodne , silnik dynamiczny, naprawdę zajebisty samochód. Pozdro dla lubiących merole.
~trej
W201 2.0 D 72KM 53kW
Ogólnie w środku wygodnie. silnik to nie samowity muł , niema mowy o wyprzedzaniu nawet słabych aut. troche glosno w srodku podczas jazdy. Noj korozja to koszmar w tym aucie , nadkola ,drzwi i tylnia klapa bagażnika.
~Marecki
W201 2.0 D 72KM 53kW
Auto szczególnie polecam zaprawionym już w boju kierowcom - nie grzeszy co prawda dynamiką ale jest bardzo ekonomiczne, niezawodne i zapewnia komfort jazdy. Promień skrętu zapewnia sprawne poruszanie się w miejskiej dżungli :)
~Krzysztof84
W201 2.0 D 72KM 53kW
To bez wątpienia wspaniałe autu, zaprojektowane i zrobione przez najlepszych niemieckich inżynierów i to widać. Ma też coś w sobie, coś za co go bardzo lubię. Te samochody się nie psuja one sie poprostu zużywają.