Lista ocen Mercedes CLK W209 Coupe C209 (38) - Całokształt

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~boogoo
Coupe C209 3.5 V6 (350) 272KM 200kW
Ten samochód daje wszystko co aktualnie potrzebuję. Komfort i zarazem sportowy charakter połączony z super przyspieszeniem. Skrzynia i silnik zgrane są wspaniale i dokładnie wiedzą co mają robić, a o tym decyduję pedałem gazu. Po prostu poezja z jazdy. Spośród wielu innych moich aut, ten Mercedes jest moim ulubionym. Spalanie według życzeń mam, gdy ,,cisnę,, to weźmie więcej....ale przy normalnej jeździe w trasie to 7,5l/100km. Miasto do 12...
~waliszak2
Coupe C209 2.7 (270 CDI) 170KM 125kW
Ogólnie auto bardzo poprawne, wygodnie jedzie, mocy pod dostatkiem, spalanie w trasie całkiem fajne. W mieście spalanie dosyć duże ale diesel nie jest stworzony do miasta. Wiele rzeczy działa przez wiele lat jednak zdarzają się upierdliwe drobne usterki które powodują że w każdym miesiącu coś trzeba zrobić, a kiedy myślisz że już absolutnie nie ma już co się zepsuć to albo powtarza się usterka albo auto wymyśli coś niespodziewanego :)
~Wojtek
Coupe C209 2.1 (220 CDI) 150KM 110kW
Piękny samochód , który jednak już ma swoje lata i trzeba pamiętać o tym dokonując jego zakupu. Naprawy trzeba robić na bieżąco i dokładnie a wtedy auto posłuży jeszcze następne lata dla nowego nabywcy. Świetnie się nim jeździ , szczególnie latem. Silnik terkocze jak to diesel ale za to jest oszczędny i ponoć według opinii innych klientów długowieczny. Polecam auto i silnik .
~Piotr
Coupe C209 3.2 V6 (320) 218KM 160kW
Naprawde NIEZAWODNE samochody czesci eksplatacyjne tanie ale trzeba wybierac odpowiedni motor zadne tam kompresory czy inne te ponizej 3.2 Kompresory są bardzo drogie w regeneracji czy zakupie a przebiegi u nas wiadomo jakie wszystkie prawie cofane po kilka razy diesle te ponizej 3.2 to tez bardzo awaryjne dobrze ze szybko je wycofano np 2.7
~Jacoo
Coupe C209 2.6 V6 (240) 170KM 125kW
Bardzo wygodne autko dla 2 osób. Świetna opływowa linia nadwozia. Jeżdżąc tym autem można odnieść wrażenie, że poprzez podajniki pasów, opuszczane wszystkie cztery szyby, brak ramek drzwi i słupków B auto nawiązuje do kultowych modeli mercedesa np. takich jak C126 (taki też posiadam).
~sojs
Coupe C209 3.2 V6 (320) 218KM 160kW
Super auto dla młodego chłopaka lub kobiety. Generalnie bezawaryjne. Dające bardzo duży komfort podróżowania. Niestety silnik nie chce okazywać swojej mocy ale jest za to bezawaryjny. Auto posiadające piękną stylistykę oraz solidnie zbudowane. Bardzo przyjemne wnętrze.
~Aga
Coupe C209 1.8 (200 Kompressor) 163KM 120kW
Samochód ma niesamowitą linię. Brak słupka b daje piękny efekt, szczególnie przy opuszczonych szybach. Wersja Avantgarde ma obniżone zawieszenie, wykończenie w środku aluminium. Napęd na tył. Fajnie się prowadzi. Trochę niestabilny przy wietrze.
~Zegarmistrz
Coupe C209 5.0 V8 (500) 306KM 225kW
Ma wszstko na czym mi zależy w samochodzie dla przyjemności: osiągi, akceptowalny komfort, świetne wykończenie, bardzo dobre hamulce i zawieszenie, świetne brzmienie silnika i nienatarczywy wydech, wystarczająco szybką i pancerną skrzynię biegów.
~Michał Jan
Coupe C209 1.8 (200 Kompressor) 163KM 120kW
Jak na coupe to bardzo funkcjonalny samochód. Bardzo dobre wygospodarowanie przestrzeni w środku. Idealne dla 2 dorosłych + 2 dzieci. (Jeśli będą tolerować wysiadanie przez przednie drzwi)
~Kacper
Coupe C209 1.8 (200 Kompressor) 163KM 120kW
Bardzo praktyczne auto jak na coupe, jeżdżę nim na trasach Polska Belgia i w większości po Belgii i bez problemu jestem w stanie spakować 2 osoby z kilkoma torbami.
Mercedes CLK W209 Coupe C209