Lista ocen Mercedes GLC (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

~Darek
Coupe Facelifting 2.0 300d 245KM 180kW
Przestrzeń na przednich fotelach jest ok, jednak 4-5 dorosłych osób raczej tym samochodem nie będzie przemieszczać się w komfortowych warunkach. Tylna kanapa nie należy do najwygodniejszych i dla dorosłych osób jest mało miejsca na nogi. Co ciekawe opadająca linia dachu akurat nie stanowi problemu nawet dla dość wysokich osób. Większość czasu poruszam się tym autem sam więc daje 4*.
~Agisha1
Coupe 2.0 300 245KM 180kW
Z przodu kierowca jak i pasażer maja bardzo dużo miejsca nad głową jak i pod nogami. Obawiałam się, że przez to że samochód jest z tyłu bardzo ścięty, że będzie miał bardzo mało miejsca, ale pozytywnie mnie zaskoczył. Pasażery z tyłu mają również dużo miejsca.
~Omen
SUV 2.0 250 211KM 155kW
Z tyłu dla pasażerów więcej miejsca niż w Volvo. Ale za to bagażnik już mniejszy. Super system składania tynlnych oparć i chowania sprzączki pasów tylnych foteli. Miłe dla oka są ledy Ambintowe, wykończenie w drewwnie i aluminiowe maskownice Burmestera.
~Paweł
SUV Facelifting 2.0 200d 163KM 120kW
Jak wyżej - ergonomia. Przy czym, na tylnej ławie komfortowo podróżować może wg mnie max 2 osoby dorosłe. Jest to jednak auto średniej wielkości. Ale trójce dzieci z tyłu też będzie wygodnie. Więc, zależy od potrzeb.
~Mirek
SUV Facelifting 2.0 200d 163KM 120kW
dla mnie 176 cm wzrostu jest to optymalne auto zarówno z przodu jak i z tyłu jest wystarczająco dużo miejsca i komfort jest na najwyższym poziomie (zwłaszcza ze mam fotele z masarzem :))
~R.L
Coupe Facelifting 2.0 200d 163KM 120kW
4 osoby dorosłe mogą komfortowo podróżować, Przednie siedzenia maja podporke na podudzia - super sprawa. Fotele sa dobrze wyprofilowane, mozna spokojnie robić trasy po 500 km bez wiekszego zmęczenia
~bolec86
Coupe 2.1 220 d 170KM 125kW
Przestrzeń z przodu bez zarzutu. Z tyłu dość nisko, raczej nie dla osób powyżej 1,8m. Bagażnik mimo rozmiarów samochodu nie powala. Ciężko to jednak uznać za wady, biorąc pod uwagę kształt samochodu.
~Miki
Coupe 2.0 250 211KM 155kW
W pełni wystarczająca, pomimo nadwozia coupe - na tylnej kanapie mieszczą się także pasażerowie ze wzrostem ok. 185 cm, mają też wystarczającą przestrzeń nad głową.
~bithoven
Mercedes GLC
SUV AMG 3.0 AMG 43 367KM 270kW
Nie ma problemu z miejscem. Pasażerowie z tyłu siedzą wygodnie bez dotykania kolanami fotela kierowcy/ przedniego pasażera. Nie przetestowane miejsce środkowe na tylnej kanapie.

Usterki Mercedes GLC

Mercedes GLC – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Litwos
SUV 2.0 250 211KM 155kW
Jest akurat (mam 185 cm) wzrostu. Moge byc troche nie obiektywny bo w Volvo xc70 i x5 było tego miejsca wiecej a to większe samochody. Z tylu dzieciaki nie narzekają :)
Mercedes GLC