Lista ocen Mercedes GLK (26) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Off-roader Facelifting 220 CDI BlueTEC 170KM 125kW
Mogłoby być lepiej, zwłaszcza przy większych prędkościach. przy większych prędkościach, powyżej 150 km/h tworzą się na granicy słupków przednich, dachu i przednich bocznych drzwi zawirowania powietrza. Są słyszalne i widać, że mocno oddziałują na szyby auta. Po długiej jeździe, hałas zaczyna być większy. Pęd powietrza tak ciśnie na szyby boczne, że te delikatnie opadają, tak o około 0.5 mm. Wystarczy szybę podnieść i względna cisza powraca....
~Artur
Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW
Pewnie dałoby się lepiej. Ale w końcu czymś trzeba uzasadnić różnicę w cenie do ML, czy GL. Tam jest penie cicho całkiem. Tutaj, powyżej 200km/h słychć wiatr. Ale nie na tyle, żeby na to narzekać. Mam szklany dach i tu warto napisać, że nie widziałem tak cichego szyberdachu. Nie trzeszczy, nie szumi. Nie trzeba go zasłaniać roletką, bo to nic nie zmienia. Super
~Marcin
Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW
Wyciszenie jak na Suva jest bardzo dobre. Przy prędkości 140km/h normalnie się rozmawia. Wyciszenie jest dla mnie bardzo ważnym czynnikiem przy zakupie auta i nie kupiłbym głośnego aczkolwiek zamierzam jeszczego dodatkowo wygłuszyć, żeby mieć jak w Rolls Royce'ie.
~Marcin
~Damian
Off-roader Facelifting 250 BlueTEC 204KM 150kW
Doskonale..ja mam Biturbo i tylko bardzo delikatnie slychac turbine w wersji sport a silnik ...cisza..troszke glosniej zima jak zmienie kola na zimowe -tez 20 cali...Gebelsy zrobili dobra robote..acha moje auto w calosci produkcja fabryka w Niemczech.
~Alan
Off-roader Facelifting 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
No teraz to mógłbym napisać elaborat, jeżeli ktoś użytkował innego diesla i nie było to V6 to GLK wyciszony doskonale. W takiej sytuacji zawsze porównuję z Pajero zimą - klekocze jak Ursus na rozruchu.
~Zbyszek
Off-roader Facelifting 250 BlueTEC 204KM 150kW
Jest dobrze. Rozmawiając przez zestaw głośnomówiący, dopiero przy ok 150/h trzeba lekko podnieść głos ze względy na szumy powietrza. W kabinie zaś, jest komfortowo
~PKK
Off-roader Facelifting 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
Przy wyższych prędkościach (<150 km/h) jak na Mercedesa nieco głośny (szumy powietrza i silnik), ale to i tak cisza w porównaniu z autami typu VW, czy Toyota.
~Artur_R
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
Pewnego razy w garażu wydawało mi się, że już zgasiłem silnik , ale jak otworzyłem drzwi aby wysiąść zorientowałem się że silnik jeszcze pracuje.
Dziennik kosztów dla Mercedes GLK
~Kuba
Off-roader Facelifting 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
Bardzo dobre wyciszenie auta i chyba najważniejsze to świetnie wyciszona przednia szyba co daje naprawdę duży komfort z jazdy.