Lista ocen Mercedes Klasa A W168 (160) - Silnik

Na liście zabraknie 105 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sweetbabe@o2.pl
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Kupiłam tydzien temu A klaske z 98 roku. Sprawuje sie super. Piekne pistacjowe i niepowtarzalne wnętrze, wygląda jak nowiutki. Zawieszenie extra super. Prowadzi sie super lekko. To samochodzik stworzony dla mnie;)
~Jacek
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
1,6 102 KM na łańcuchu rozrządu. Głowica 8v. Trwała jednostka ale wymagającą dobrego paliwa. Dość dobra kultura pracy. Ma bardzo wydajny "dół" ciągnie bez protestów od 1,5 tyś. obrotów. Po miesiącu bez uwag.
~wojtas52
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
Silnik pracuje do tej pory bez zarzutu. Olej nadal syntetyczny i nie bierze ani grama. Niestety jest za słaby na dłuższe trasy już przy prędkościach ok 100km/h, a w szczególności przy wyprzedzaniu.
~złomcedes
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Silnik straszny niewypał, na tak lekkie autko mające ponad 80KM, powinno fajnie rwać do przodu, a tu? straszny muł, dół bardzo słaby, a przy kręceniu w baku robi się wir ponad 10l/100km
~ja
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Byłem zachwycony silnikiem a-klasy. 1600cmm, 8V i 102km. Kultura pracy na najwyższym poziomie, parametry super jak na ta pojemność. Myślę, że jest to najlepszy element całego samochodu.
~maciej
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
jak to ropniak bez rewelacji dynamika średnia elastyczność znośna, za to poziom awari związanych z układem paliwowym koszmarny każdy kto trochę się interesuje tematem wie co do cdi, masakra nie polecam
~klasa A
Mikrovan 1.9 125KM 92kW
jedyną jego wadą jest to że ciężko jest ruszyć na mokrej nawierzchni bez poślizgu :-) poza tym rewelacja! przyspieszenie wprowadza w kompleks nie jednego użytkownika \"a\'la sportowego\" wózka.
~rogert
Mikrovan 1.7 CDI 60KM 44kW
Auto się zbiera jak należy. Pali przy tym bardzo przyzwoicie. Silnik słychać tylko na niskich obrotach, potem jak to w nowoczesnych dieslach i w małych samochodach, silnik cichnie a szumy powietrza rosną.
~hans
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
wcześniej miałem golfa TDI, ten lepiej pracuje i równo na wszystkich obrotach ale kop na poczatku mniejszy. Mimo to CDI lepszy. Przy wysokich obrotach mógłby być cichszy. Przy spokojnej jeżdzie do 160 -super.

Mercedes Klasa A W168 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~antony
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
głośna praca w porównaniu do astry ale tam był silnik isuzu o ,podobnym przebiegu ,pewnie napęd rozrzadu na łańcuch robi swoje.dostęp do osprzętu masakra ,wiem bo wyjmowałem wtrysk!