Lista ocen Mercedes Klasa B W246 Sports Tourer Facelifting (8) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aleksandra
Sports Tourer Facelifting 1.6 200 156KM 115kW
Samochód wart swojej ceny, solidnie wykonany. Materiały dobrej jakości, wszystko znakomicie spasowane. Samochód jest łatwy w utrzymaniu. Zastrzeżenie mam tylko do braku szerszej możliwości indywidualnego dopasowania wyposażenia. Część opcji jest mi zbędna, a nie można z nich zrezygnować - w tej cenie wolałabym dobrać sobie inne elementy wyposażenia.
~Zgred
Sports Tourer Facelifting 2.0 250 211KM 155kW
Kupiełam auto okazyjnie więc nie mam uwag. Wart swojej ceny jako samochód używany. Jako nowy w mojej specyfikacji kosztował prawie 200 tys zł. Tyle bym pewnie za auto tej wielkości nie dał ;) Jako auto używane śledząc ogłoszenia widzę, że trzyma dobrze wartość i to mnie obecnie cieszy.
~Robert
Sports Tourer Facelifting 1.5 180 d 109KM 80kW
Zależało mi na aucie z klasycznym automatem, nie za dużych gabarytów, na tym polu nie było za dużej konkurencji, większość firm oferowała CVT którego nie trawię. Zostało tak naprawdę tylko bmw i MB. kupiłem roczne auto za 88 tyś zł, uważam że to cena akceptowalna.
~TLP
Sports Tourer Facelifting 1.5 180 d 109KM 80kW
Auto nie należy do najtańszych, ale to w końcu klasa premium. Jakość wykonania i użytych materiałów jest na wysokim poziomie, może z wyjątkiem ozdobnej listwy na desce rozdzielczej imitującej włókno węglowe. Generalnie wydaje się, że to niezły kompromis między ceną a jakością.
~buba
Sports Tourer Facelifting 2.0 220 184KM 135kW
Trafił sie z wyprzedazy rocznika w dobrej cenie , ale nowy model 247 wg mnie jest za drogi do tej jakości .
~Halina
Sports Tourer Facelifting 1.6 180 122KM 90kW
trochę drogi ale solidny ,to merc przecież
~Bartek
Sports Tourer Facelifting 1.6 180 122KM 90kW
auto warteswojej ceny
~jan
Sports Tourer Facelifting 1.6 180 BlueEFFICIENCY Edition 122KM 90kW
jak sie dba tak sie ma .
Mercedes Klasa B W246 Sports Tourer Facelifting