Lista ocen Mercedes Klasa C W202 Kombi T202 (40) - Ergonomia

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michallsal
Kombi T202 2.0 T 192KM 141kW
DB w202 jest pojazdem komfortowym, wygłuszenie fabryczne auta w połączeniu z niemal, że idealnym zawieszeniem i mocnym silnikiem sprawia, że wewnątrz jest cicho, i jedynie podczas wciskania pedała przyśpieszenia słychać delikatny gwizd Kompressora, co jest bardzo przyjemne podczas jazdy. Wewnątrz jest wystarczająco dużo miejsca i cztery osoby podróżują wygodnie na długich trasach na 5 dorosłych osób jest stanowczo za mało miejsca. Dodatkowo...
~Mati
Kombi T202 2.0 CDI 102KM 75kW
Coś okropnego - kierownica jak w starej corsie, skręcona w lewą stronę, mija się z osią fotela. Lewa ręka jest więc bardziej wyprostowana od prawej... Nie zauważyłem tego przy kupnie, Jedna manetka do obsługi wszystkiego powoduje, że czasem włączam migacz, zamiast wycieraczek... Hamulec "ręczny" uruchamiany nogą, to też nienaturalny pomysł. Najgorsze jest jednak to, że bolą plecy, przez tę "krzywą' kierownicę chyba...
~Adssenbieli
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
Wszystko jest raczej pod ręką. kiedy pierwszy raz wsiadłem do tego auta po wielu innych pierwszy raz poczułem się w samochodzie jakby został on dopasowany do moich potrzeb zarówno jeśli chodzi o oparcia jak i wyłączniki itd. Denerwuje mnie jedynie popielniczka. Coprawda nie pale ale jadąc na 3 lub 5 trudno manipulowac przy wtyczce do zapalniczki np podłączając navi.
~Mat
Kombi T202 2.0 CDI 102KM 75kW
Nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego kierownica nie jest prostopadle do osi fotela - lekko zgięta w stronę drzwi kierowcy. Po dłuższej trasie można oszaleć... Plecy bolą. Do tego manetka kierunkowskazów, która przejęła chyba wszystkie funkcje jakie sa używane w samochodzie, bardzo zły pomysł... Fotele są dużo gorsze niż oczekiwałem, słabo trzymają.
~PioTrek stuartk@op.pl
Kombi T202 1.8 122KM 90kW
jako student architektury powiem ze z jednym napewno zrobili lipe!!!! kto zrobil taki glupi wlot powietrza do wentylatora i odplyw wody w bagazniku?? plus taki ze jadac w trasie niewazne czy 120 czy 170 pali to samo .wygodny i cichy ... pomimo lat potrafi sie zaprezentowac ,po umyciu i woskowaniu ludzie sie patrza,carny to i sie boja
~gościu
Kombi T202 2.2 D 95KM 70kW
To jest coś co najbardziej cenię w samochodach tej marki: wszystko tam gdzie być powinno i w takich odległościach żeby się człowiek nie musiał gimnastykować! Jestem w tej kwestii dosyć wymagający i jest to jeden z podstawowych czynników wpływających na ocenę auta w moich oczach, po prostu lubię wygodę. Jest lepiej niż myślałem!
~NiedzwiadJB
Kombi T202 2.2 CDI 125KM 92kW
Jadąc za kierownicą można idealnie dopasować sobie pozycję, czasami łapię się na tym, że jest mi wygodniej niż w fotelu w domu przed telewizorem. Wszystko pod ręką, prawa ręka wolna przy automacie, a kierunki, światła i wycieraczki obsługuje się lewą. Moim zdaniem mistrzowskie rozwiązanie.
~Krzyś
Kombi T202 2.0 CDI 102KM 75kW
pojedyńcza manetka wszystkoobsługująca - to nieporozumienie. ktoś wcześniej zauważył kierownicę, która nie jest w osi fotela. Dziwne, że jeszcze żadne czasopismo motoryzacyjne tego nie opisało. W nowej E klasie też tak jest... Dramat. Za to fotele i zakres regulacji jak najbardziej najwyższej próby.
~Mietek
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
Wszystko dosłownie na swoim miejscu i tam gdzie byc powinno.Nie potrzeba żadnych instrukcji ,żeby wsiąść i pojechać choćby się wsiadło za kierownice Mercedesa po raz pierwszy.Faktem jest,że wygląd bardzo klasyczny ale co najważniejsze wygląda solidnie i taki jest.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa C W202 Kombi T202
8,2
10,8
11,4
~marlon
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
Troche brakuje mi większej ilości schowków na szczęście mam podłokietnik a w nim można naprawde wiele upchać, bagażnik nie należy to mistrzów pojemności szkoda że nadkola aż tak wchodzą do środka ograniczając nieco przestrzeń na bagaż.
Mercedes Klasa C W202 Kombi T202