Lista ocen Mercedes Klasa C W202 Kombi T202 (46) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michallsal
Kombi T202 2.0 T 192KM 141kW
Cena jest adekwatna do jakości. Cena tych samochodów na dzień dzisiejszy nie spada poniżej 5000 zł a przy zadbanych egzemplarzach cena rośnie nawet do ponad 12000 zł ale uważam że jak ktoś chce samochód który się nie rzuca w oczy, nie wzbudza w policjantach chęci do zatrzymania nawet do rutynowej kontroli, a przy tym ma wielki pazur i wzbudza w nie jednym właścicielu np:(passata) na autostradzie wielkie zdziwienie (no ale jak to, taka stara...
~NiedzwiadJB
Kombi T202 2.2 CDI 125KM 92kW
Moje auto ma aktualnie na liczniku 270 tysięcy, ja im zrobiłem około 15 tysięcy, ale sądzę, że nie mogło w 2010r. kiedy trafiło do Polski mieć 200 tys. km, bo nikt w Niemczech nie kupuje takiego auta, żeby robić im rocznie 20 tys. Zakładam, że ma gdzieś około miliona i myślę, że mechanicznie zrobi drugie tyle, tylko trzeba o nie dbać. Wydatki na serwis rocznie około 1000zł + lakiernik i auto nie do zajeżdżenia.
~rych
Kombi T202 2.4 170KM 125kW
samochód ten z zamontowanym gazem jest tańszy od np. nowej pandy WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE Ja kupiłem go za śmieszne pieniądze ( facet ściąnął go z Niemiec na sprzedaż i się przeliczył, nikt normalny nie kupuje samochodu uzywanego z takim silnikiem do jeżdżenia na zakupy czy na dojazdy do pracy - zużycie benzyny średnio 10,4), chyba żę do kościoła po sobotnim pucowaniu.
~gościu
Kombi T202 2.2 D 95KM 70kW
Jak traficie zadbany egzemplarz to nie pożałujecie! Może gwiazda zaślepiła mi rozum [jak uważa moja żona] ale ja nie widzę w takiej cenie nic lepszego mając na uwadze komfort, spalanie, bezawaryjność, ceny części. Bo jak ktoś powie że A4 lepsze to niech zacznie od kosztu wymiany rozrządu i zawieszenia a potem dopiero gada. Tu jest łańcuch i tyle!
~marlon
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
Wiadomo że do najtańszych nie należy ale warto kupić taki starszy za tą cene niż coś młodszego innej marki, odpłaci nam bezawaryjnością i komfortem. To moja pierwsza gwiazda ale jestem prawie pewien że nie ostatnia, aż nie moge się doczekać kolejnej trasy tak dobrze mi się nim jeździ.
~AAA
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
Bez dwóch zdań. Dałem za 9 latka 24 tys. Kolega za 9 letnia lagunę 14 tys. Życie pokazało że dokonałem lepszego wyboru. Porównując koszty eksploatacji oraz napraw samochodów z kolegami, którzy mają dużo nowsze samochody innych marek to nie mam najmniejszych powodów do narzekań.
~Mietek
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
Oceniam jako dobry choć konkurenci są tańsi to Mercedes wyglada w swojej klasie na najlepszy. Jest komfortowy i solidny ,z tym,że solidności nie jestem tak pewien z uwagi na jego użytkowanie przez niecały rok. To czas pokaże , a na chwilę obecną nie żałuję wydanych pieniędzy.
~mc
Kombi T202 1.8 122KM 90kW
Daje 5... Dlaczego? Bo choć drogie w zakupie, to potem tanie w eksploatacji (nic się nie psuje) i bardzo mała utrata wartości. Nawet kilkunastoletnie auta trzymają cene. Poza tym przyjemność z jazdy - bezcenna:-)
~darez
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
No teraz to są na maksa tanie samochody. Rynek napchany. Bardzo niedoszacowane moim zdaniem. ZNaczy coś co na rynku kosztuje 8 tys PLN powinno by co najmniej za 12-14 tys. Tak, że auto warte ceny na pewno.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa C W202 Kombi T202
8,2
10,8
11,4
~Daniel
Kombi T202 1.8 122KM 90kW
Za cenę 12500 w 2009 roku to doskonałe auto. Za te pieniądze kupiłem samochód który jest elegancki, sprawny, i już 2 lata bezawaryjnie jeździ, części nie są wcale takie drogie a spalanie da się przeżyć.
Mercedes Klasa C W202 Kombi T202