Lista ocen Mercedes Klasa C W202 Kombi T202 2.0 CDI 102KM 75kW 1998-2000 (6) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mati
Kombi T202 2.0 CDI 102KM 75kW
To największa bolączka tego auta. Układ kierowniczy "gumowaty", bardzo mało precyzyjny. Myślałem, że coś nie tak i wymieniłem w zawieszeniu wszystko co tylko się dało - niestety, jazdy porównawcze innymi egzemplarzami potwierdzają regułę - auto jest niestabilne w zakrętach, łatwo stracić przyczepność na mokrej nawierzchni - tylna oś żyje wówczas swoim życiem. Przechyły nadwozia jak w transatlantyku.
~Mat
Kombi T202 2.0 CDI 102KM 75kW
Fatalna sprawa. Wymaga ciągłych interwencji i napraw - bardzo delikatne. Kłopotliwe w regulacji a efekt jest dużo gorszy od aut z prostszymi konstrukcjami. Auto jest niepewne w zakrętach, na mokrym często się uślizguje tyłem i mocno przechyla. Tył b. twardy. Nie myślcie, że to wyjechany samochód po taksówce - całe zawieszenie jest nowe a auto jest proste.
~Krzyś
Kombi T202 2.0 CDI 102KM 75kW
prowadzi się źle - ma skłonności to zamiatania tyłem nawet na suchej nawierzchni. Trakcja się zmienia w zależności od obciążenia. Ogólnie mi nie odpowiada. W porównaniu z innymi tylnonapędowcami słabiutko.
~kangur
Kombi T202 2.0 CDI 102KM 75kW
Przejechalem 20000 km i musze przyznac ,ze nie wiem co to zawieszenie ,dla mnie super ,twardy bo wersja sport, ale trzyma sie drogi, super.
~smieci20@o2.pl
Kombi T202 2.0 CDI 102KM 75kW
Kombi ma swoje prawa, jazda w trasę z pustym bagażnikiem to raczej pomyłka. Tego typu auto powinno być chociaż trochę obciążone.
~mr.e@poczta.fm
Kombi T202 2.0 CDI 102KM 75kW
Komfortowy. Auto płynie po dziurach. Duzym minusem jest to że mocno sie wychylana zakrętach przy większych prędkościach.
Mercedes Klasa C W202 Kombi T202