Lista ocen Mercedes Klasa C W202 Sedan W202 (196) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 228 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zbiku
Sedan W202 2.2 D 95KM 70kW
Tutaj też jet super. Ja przesiadłem się z ibizy to oczywiście dla mnie tym bardziej super. Jednak przewiezienie 4 a nawet 5 dorosłych ludzi to nie problem. Nie siedziałem jeszcze na tak wygodnej tylnej kanapie w żadnym aucie. Siedzi się po prostu jak w fotelu przed tv- pierwsza liga. Można nim jechać na koniec świata. Bagażnik zaskakująco duży- spodziewałem się mniejszego- z tyłu jest przecież wał napędowy a to sedan jest. Mimo to mi...
~eldoradoo
Sedan W202 1.8 122KM 90kW
Z przodu bardzo dobrze z tyłu dobrze ale z tyłu nie siedze więc mi to obojętne. W końcu kupiłem auto dla siebie a nie dla pasażerów. Fotele ortopedyczne z poduszkami powietrznymi i na zasadzie ich pompowania dopasowuje się kontur fotela. Pierwsze wersje obsługiwały tylko oparcie (wersje np. z R129 to 5 wysokości odcinka lędźwiowego pompowany na 5 poziomów; W202 miał 3 wysokości), natomiast od małego liftu cały fotel jest pompowany - odcinek...
~marcin9346
Sedan W202 2.0 136KM 100kW
Przestrzeni jest wystarczająco dużo. Z przodu zmieszczą się nawet wysocy ludzie. Z tyłu miejsca jest już mniej, raczej jak w kompakcie, ale jeśli ktoś nie jest wielkoludem, to miejsca wystarczy. Bagażnik może i nie jest ogromny, ale na pewno przeciętna rodzina zapakuje się bez problemu na wakacyjny wyjazd. Minusem jest brak możliwości składania kanapy. Była to opcja za dopłatą, w moim samochodzie jej nie było
~bartlomiej.krk
Sedan W202 1.8 122KM 90kW
Jak na dosyć spory samochód to ciasno. Fotele z przodu siedzisko mają długie i można nisko opuścic co dla mnie jest ważne, przy dosyc pionowym ustawieniu oparcia i najnizej opuszczonym fotelu majac 173cm wzrostu zostaje mi jakieś 10cm nad głową. Tylnia kanapa bardzo wygodna ale przestrzeń nie rozpieszcza, zwłaszcza jak z przodu usiądą wysokie osoby.
~perzu126
Sedan W202 2.2 D 95KM 70kW
No cóż... Mercedes nie grzeszy ilością miejsca w środku. Fakt, z przodu jest obszernie, ale pasażerowie tylnej kanapy mają miejsca nieco mniej. Nie jest tam ciasno, ale dzisiejsze niektóre kompakty oferują już więcej miejsca. Dla czwórki pasażerów wystarczająco dużo miejsca, jednak jak ktoś ma dzieci to lepiej kupić wersje kombi bądź nawet E klasę:)
~ŁUKASZ P
Sedan W202 1.8 122KM 90kW
wnętrze szeroki( fajna sprawa podłokietnik z przodu) vectra sie chowa co do przestrzeni z przodu pojazdu jest duzo szerzej w mercedesie) z Tyłu pojazdu równiez duzo miejsca. W mojej wersji ESPIRT posiadam wbudowane foteliki dla dziecka wyciągane z kanapy tylniej Cos REWELACYJNEGO jeśli ma sie małe dzieci (rzadko spotykane w jakim kolwiek samochodzie)
~Pakop
Sedan W202 1.8 122KM 90kW
Z przodu dosyć dużo miejsca. Nisko osadzone fotele. Czasem przy długiej jeździe nogi potrafią zaboleć, pomimo odpowiedniego ustawienia fotela. Z tyłu mało miejsca. Przy wzroście 180cm i ustawieniu fotela dla kierowcy, pasażer z tyłu gniecie kolanami. Przestrzeń zabiera również środkowy kanał. Ale cóż. Napęd na tył.
~majki
Sedan W202 2.2 D 95KM 70kW
biorąc pod uwagę zewnętrzne wymiary auta - wystarczająca. z przodu bez zastrzeżeń, z tylu natomiast może zabraknąc miejsca na nogi, jeżeli kierowca i jego sąsiad będą bardzo wysocy. to jednak przypadek szczególny, gdyby patrzeć pod kątem potrzeb rodziny, z tyłu nawet trójka dzieci będzie miała miejsca aż nadto.
~krzysiek_zasponx
Sedan W202 2.2 D 95KM 70kW
Z przodu jest OK, chociaż brakuje mi jakiejkolwiek regulacji kierownicy (już nawet w Polonezie Caro miałem ten luksus...) Z tyłu stosunkowo mało miejsca, zwłaszcza jak z przodu siedzą "większe" osoby. Fotele wygodne, trasa 8-10 godzin tym samochodem to dla mnie nie problem.
~WDB Piotr
Sedan W202 2.5 D 113KM 83kW
Gdy przesiadasz się do MB W202 z Fiata Punto lub Skody Octavia to czujesz się jak w hangarze. Dla użytkowników Mercedesa standard, czyli odpowiednio dużo miejsca do machania rękami i grania w badmintona :) Podróżuje się wygodnie i elegancko nawet przez 300 km. To jest Mercedes-Benz.
Mercedes Klasa C W202 Sedan W202