Lista ocen Mercedes Klasa C W202 Sedan W202 (184) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 240 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~majki
Sedan W202 2.2 D 95KM 70kW
rewelacyjne uwzględniając, że to diesel. jedyny mankament wynika z faktu, że przekładnia to 4-biegowy automat i przy wyższych prędkościach (powyżej 120 km/h) silnik pracuje na stosunkowo wysokich obrotach (powyżej 3000 obr/min) co powoduje, że jest już wyraźnie słyszalny. sama jazda z prędkościami ekonomicznymi (do 120) to po prostu przyjemność, swobodna rozmowa z pasażerem, czy niezakłócone słuchanie muzyki.
~perzu126
Sedan W202 2.2 D 95KM 70kW
W aucie jest cicho jak w kościele. Współczynnik oporu powietrza Cx w okolicy wartości 0,30, powoduje, że jadąc nawet 160km/h w środku oprócz silnika słychać tylko delikatne szumy powietrza i kół. Tutaj auto nie odbiega od dzisiejszych standardów, ale jeśli mówimy o aucie które ma 16lat to naprawdę robi wrażenie!
~Głodny Mike
Sedan W202 2.0 136KM 100kW
Samochodzik jest bardzo kulturalny, w środku nie słuchać silnika przy normalnej jeździe a na zewnątrz tylko słychać delikatny pomruczek. Jakby mruczenie kota. Jeśli zaś chodzi o oborty wysokie silnik brzmi jak sonata księżycowa. To uzależnia i odchudza portfel ale poprawia nawet najgorszy nastrój.
~zbiku
Sedan W202 2.2 D 95KM 70kW
Po prostu mercedes. Nie może być tutaj inaczej. Mat wygłuszających to jest tutaj pewnie ze 100kg:) Pierwsza liga, niestety przy prędkościach powyżej 120km/h jest głośno- to jest jednak wina wysokich obrotów. Za to moment obrotowy w bardzo dużym zakresie. Dla jednych wada dla innych zaleta.
~krzysiek_zasponx
Sedan W202 2.2 D 95KM 70kW
Duży atut tego samochodu, dla mnie jest ekstra. Nawet przy prędkości 130-140 km/h (tj. ok. 3200-3500 obrotów silnika) można rozmawiać. Już kilka osób które ze mną jechało było pod wrażeniem. Z mojego doświadczenia - nie ma porównania np. ze Skodą Octavią I czy Oplem Astrą III...
~ŁUKASZ P
Sedan W202 1.8 122KM 90kW
BEZ KOMENTARZA - :-) gdy wsiadłem pierwszy raz jechałem tym samochodem po zatrzymaniu myslałem ze silnik zgasł ( cisza dosłowna ) jeżdze delikatnie do 3 tys obrotów wiec dla mnie bardzo cicho w środku. powyżej 130 km/ słychac tylko opory powietrza bo auto ma kanciastą stylistyke
~bigol
Sedan W202 2.8 197KM 145kW
No tu jet debeściakiem. Przy tym niewyżyłowanym silniku w ogóle go nie słychać!!!! Z początku mi to przeszkadzało, bo prędzej usłyszałem automat niż motor!! Dopracowanie zewnętrzne /blachy , uszczelki/ doskonałe, powietrze nie świszczy nawet przy 200.
~Tomasz_Dulak
Sedan W202 2.0 D 75KM 55kW
Po zamknięciu wszystkich okien, panuje wszechobecna cisza. Słychać jak przez dmuchawę przelatuje powietrze, a silnik pracuje. Cisza i spokój. Tak powinno być zawsze. Na dziurach trochę bardziej głośno, ale na równym idealna cisza.
~Roger84
Sedan W202 2.2 CDI 125KM 92kW
Bez względu na miejsce, w którym się siedzi, nie można narzekać na to, że jest zbyt duży hałas. Silnik, który jest w tym samochodzie, nie powoduje jakiś szczególnych hałasów, przez co w środku jest naprawdę cicho.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa C W202 Sedan W202
7,6
11,2
10,8
~marcin9346
Sedan W202 2.0 136KM 100kW
Z wyciszenia byłem jak najbardziej zadowolony. To silnik benzynowy, więc raczej nie mogło być inaczej. Nieraz, kiedy za mną stawał jakiś stary diesel, to jego silnik "przekrzykiwał" mój.
Mercedes Klasa C W202 Sedan W202