Ocena kierowcy - Mercedes Klasa C W202 Sedan W202

Silnik 2.0 D 75KM 55kW
Rok produkcji 1995
Mercedes Klasa C W202 Sedan W202 2.0 D 75KM 55kW 1993-1997 - Oceń swoje auto
Silnik : ekonomiczność
bardzo dobre auto, ekonomiczne, mimo wieku (15 lat) ciagle ladny wyglad , nie jest to auto dla ludzi z ,,ciezka nogą\" moja ocena 5
silnik pracuje bardzo dobrze, cicho, na biegu jałowym moze troszeczke trzesie w ,srodku ale nie mozna na to narzekac, zadnych problemów z odpalaniem (zima -20), jedyna wada to brak dynamiki, auto zbiera sie bardzo powoli, strach przed wyprzedzaniem
biegi wchodzą idealnie mozna zmieniac jednym palcem, zadnych problemów
auto prowadzi sie bardzo dobrze nic nie mozna zarzucic
moze troszke szerokie słupki ale nie przeszkadza to bardzo,
porządek
nawiew pracuje doskonale, zimą cieplutko po 3 minutach, latem nawet w wielkie upały w nawiewu leci zimniutkie powietrze, czasami znajomi pytaja czy auto ma klimatyzacje, super
mam 180 cm wzrostu jak dla mnie bardzo duzo przestrzeni zarówno z przodu jak i z tyłu, 4 osoby mozna zabrac nawet w dłuższą trase i nikt sie nie cisnie, nie czuć zmeczenia, auto bardzo wygodne
jak na disla bardzo dobre, nie mozna narzekac, chociaz powyzej 120km/h gdy wskaznik obrotomierza przekracza 3500 w środku robi sie dosyc głosno
chyba najwieksza zaleta tego samochodu. gdy jezdzi sie umiejetnie i spokojnie to mozna zejsc ponizej 5 litrów. jadąc w trasie ok 90-100 bez wyprzedzania 4.5 l. na dluzszej trasie (Polska-Holandia, auto zapakowane cale bagazami) predkosc 120-130 ciagle autostrada spalilo mi 6 litrów
posiadam auto od ponad roku zdarzylo mi sie wymieniac dwie żarówki z tyłu, jedną żaróweczke od pokretla nawiewu oraz prowadnice wycieraczki. nigdy nie mialem zadnych problemów w czymkolwiek innym.
zaadnych powaznych usterek, moze z jednym wyjątkiem posiadam tylko jeden pilot do centralnego zamka i raz ulegl uszkodzeniu, dorobienie nowego pilota koszt 200 zl

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 D 75KM 55kW [l/100km]

5,4