Ocena kierowcy - Mercedes Klasa C W202 Sedan W202

Rok produkcji 1995
Mercedes Klasa C W202 Sedan W202 2.0 D 75KM 55kW 1993-1997 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : Bardzo szybko hamuje
Karoseria : Skorodowany kaptur przedniej sprężyny
Auto robi wrażenie, spełniło moje oczekiwania. Niezawodność, niemiecka solidność w przystępnej cenie, jak najbardziej polecam! W202 2.0D dla osób, którzy nie śpieszą, cenią sobie niskie koszty eksploatacji zapraszam gg 8868000
75km przy masie 1380 mówi samo za siebie. Kupując ten samochód byłem świadomy jego osiągów, bezawaryjna jednostka zapożyczona wprost z modelów serii w124/190. 340 000 brak zużycia oleju i innych niepokojących objawów
Jeszcze nigdy nie wyskoczył bieg, ani nic nie zgrzytnęło.
Dużo osób narzeka na usterki i koszty związane z zawieszeniem, ale w większości tak jest jak się kupi auto zaniedbane, w którym poprzedni właściciel odkładał wszelakie naprawy.
Trudno mi wyczuć tył samochodu, zawsze parkuje z odpowiednią rezerwą.
Auto bardzo funckjonalne , tylna kanapa składana w stosunku 2/3 tworzy równą przestrzeń bagażową. Bagażnik 430l zawiasy zanikają do środka więc nie uszkodzimy bagażów.
Szybko wieje ciepłem, w czasie deszczu zawsze paruje u mnie przednia szyba ale już sie przyzwyczaiłem... może ten typ tak ma? albo poprostu filtr ?
Wygodna pozycja za kierownicą, wszystko pod ręką. Raczej dla 4 osób ewentualnie 5 na krótszych trasach. Przedni oryginalny podłokietnik w bardzo znaczny sposób umila czas spędzany w aucie.
Dużo ciszej niż w autach serio 124/190 z tym samym silnikiem
Około 6.5 ON
Uważam ze autko z tym silnikiem a także 2.5 D/TD można porównać z trwałością legendarnej 124
Awaria wycieraczki, odkręciła się nakrętka trzymające przeniesienie napędu z silnika na wycieraczkę ( rozwiązanie awaryjne w czasie deszczu sprawdzone - dwie sznurówki wiążemy na końcu ramienia i przeciągamy przez boczne szyby, wycieraczka gotowa )
brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 D 75KM 55kW [l/100km]