Lista ocen Mercedes Klasa C W205 (25) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kierowca
Kombi 200 184KM 135kW
1. Ciągłe cykanie z okolic deski rozdzielczej - serwis uznał problem jednak nie wiedzą co to jest, czekają na instrukcje z Berlina, może to jakiś przekaźnik. 2. Skrzypiący fotel kierowcy - okazało się, że przy 33 tys km poluzowały się śruby w oparciu fotela dlatego skrzypiał jak w starym polonezie. 3. Zużyte tylne klocki przy niecałych 30 tys km - trochę kiepsko, poza tym po wymianie piszczą w trakcie jazdy, ponoć mają się ułożyć. 4....
~eMBe
Kombi Facelifting 1.5 200 198KM 146kW
4 z minusem, bo: - jakiś drobny wyciek w układzie przeniesienia napędu wykryty przy serwisie - zlikwidowany w ramach gwarancji (bez wpływu na użytkowanie codzienne) - plastiki w mocowaniu wkładu lusterek bocznych oba mi już pękły, wyłamało się coś tam i nie trzymają w oryginale. Nie wiem, nie wytrzymują polskich wertepów. - parę razy klapa elektryczna bagażnika się buntowała, ale tylko na chwilę
~Pozdrawiam Lp
Limuzyna 220 BlueTEC 170KM 125kW
Jeżeli nie brać pod uwagę słów pana w serwisie (Możemy to nasmarować bo ten model tak ma) Co w mojej głowie zrodziło odpowiedz lep sobie nasmaruj w samochodzie za 230 tys na skrzypiące zawieszenie Brawo
~Art
Kombi 350 Plugin Hybrid 293KM 216kW
Odma to niby drobiazg, ale jednak może się przytrafić. Tak jak oświetlenie zewnętrzne... "przepaliły" się wszystkie diody w klamkach i pod lusterkiem kierowcy... Dramat
~zzr600
Limuzyna Facelifting 2.0 220d 194KM 143kW
System start stop 3x wyłączył całkowicie silnik na światłach, potrzebne było ponowne uruchomienie auta przyciskiem. Poza tym 110 tys km bez najmniejszej awarii
~Jacek
Limuzyna 180 156KM 115kW
Parujące reflektory LED, serwis się z tym uporał stosując jakieś osuszacze do lamp, fabrycznie światła BARDZO nisko świecą.
~Krystian
Limuzyna 200 184KM 135kW
Delkatnie mrowienie opon na oponach letnich ,delikatny rezonans w drzwiach pasażera podszas odtwarzania niskich tonów.
~Tomasz
Limuzyna 220 BlueTEC 170KM 125kW
Jak na 380kkm super. Jak opisałem na wstępie, wyrzuciłem Adblue i DPF. Wymieniłem rozrusznik i nic więcej!!!
~Abartos_2006
Limuzyna 200 184KM 135kW
Dałem 5 gwiazdek, a zasługuje na 4,5. Miałem dwie awarie. Pierwsza samoistnie zniknęła.

Mercedes Klasa C W205 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Karol
Coupe 300 245KM 180kW
Po trzech latach z drobnych usterek to tylko uszczelka przy szybie wymieniona na gwarancji więc nie jest żle