Lista ocen Mercedes Klasa C W205 (18)

3,6
~Kierowca
Kombi 200 184KM 135kW
Auto oceniam po 4 m-cach użytkowania i przejechaniu 16 tys km. Na początku bardzo mi się podobało, teraz już się opatrzyło i trochę znudziło. Samochód poprawny, nie daje powodów do uśmiechu, jeździ, skręca, hamuje, wszystko bez zarzutu. Podobno Mercedes to klasa premium, ale chyba tylko w cenniku, na co dzień jakoś tego nie czuć. Posiadam wersję AMG, dzięki temu wygląda troszkę ciekawiej od podstawowych wersji.
~uprightbassmatt
Limuzyna 200 184KM 135kW
Wkurza mnie tylko jedno. Wysoka rata leasingowa :) Reszta zachwyca. Na prawdę samochód marzenie. Przeczytaj moją recenzję i obejrzyj moje filmy, którymi staram się pokazać możliwie wszystko: https://www.youtube.com/watch?v=Hcdr0Lrcqbc Mam nadzieję, że za rok, dwa będę mógł nadal powiedzieć to samo.
~Krystian
Limuzyna 200 184KM 135kW
Samochód świetnie wykończony, klasa sama w sobie.Mój w białym kolorze w wersji awangarde bardzo się wyróżnia.Po półtorej miesiąca użytkowania nie mam żadnych zastrzeżeń.
~Waldeck
Limuzyna 200 184KM 135kW
Elastczny,cicho pracuje,powyzej 130/km slychac tylko szumy toczenia (Silnik)
~perez
Kombi 200 184KM 135kW
Genialny silnik i przeniesienie napędu. Szybki automat. Umieszczenie dzwigni zmiany biegów pod kierownicą jest nieporozumieniem - jeżeli masz drugie auto, będziesz się mylił. To samo dotyczy multi-przełącznika do wszystkiego po lewej stronie kierownicy. Słaba widoczność we wszystkich kierunkach (poza na wpost).
~Abartos_2006
Limuzyna 200 184KM 135kW
Całościwo jestem zadowolony. Rozczarowało, że pojawiła się usterka, tj. wymiana przewodu paliwa, co wymagało serwisowania auta po 45 tys. km.
~Zadowolony kierowca
Kombi 200 184KM 135kW
Wygląd, jakość, komfort, wyciszenie, skrzynia, silnik az chce się być kierowcą.
~Tom
Limuzyna 200 184KM 135kW
Samochód rzeczywiście może się podoba, kupiłem te auto dla żony, w Warszawie naprawdę dobrze się nim parkuje bo ma nie za duże rozmiary a w trasie 4 osoby mogą spokojnie jechać. Silnik ma 2l i 184KM i przyśpiesza w 7.5s co jest niezłym wynikiem, dodatkowo ma dobry rozkład mas i dzięki temu lubi zakręty. Spalanie na trasie przy nie przekraczaniu przepisów poniżej 6l, but w podłodze po mieście to 20l. Jedyne do czego można się przyczepić to...
~Werner
Kombi 200 184KM 135kW
Jak na kombi mały bagażnik. Spasowanie konsoli centralnej trochę żenujące dla marki premium, trzeszczy przy naciśnięciu.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa C W205
~Mateusz
Limuzyna 200 184KM 135kW
Auto prowadzi się świetnie, mając jako alternatywę bmw 4 i Lexusa is 350 nie zastanawiałem się za długo. Mercedes właściwościami jednymi, luksusem wyposażenia wyprzedza te dwa auta niemiłosiernie.