Lista ocen Mercedes Klasa C W205 (65)

~Artur
Coupe 180 156KM 115kW
Auto piękne,świetnie wykończony i wyciszony.W wersji AMG i kolorze bordo robi wrażenie.To nie jest to samo co limuzyna C. To jest samochód sportowy,nawet z silnikiem 180 daje frajdę, zwłaszcza na sport+.
~Krystian
Limuzyna 200 184KM 135kW
Samochód świetnie wykończony, klasa sama w sobie.Mój w białym kolorze w wersji awangarde bardzo się wyróżnia.Po półtorej miesiąca użytkowania nie mam żadnych zastrzeżeń.
~Waldeck
Limuzyna 200 184KM 135kW
Elastczny,cicho pracuje,powyzej 130/km slychac tylko szumy toczenia (Silnik)
~perez
Kombi 200 184KM 135kW
Genialny silnik i przeniesienie napędu. Szybki automat. Umieszczenie dzwigni zmiany biegów pod kierownicą jest nieporozumieniem - jeżeli masz drugie auto, będziesz się mylił. To samo dotyczy multi-przełącznika do wszystkiego po lewej stronie kierownicy. Słaba widoczność we wszystkich kierunkach (poza na wpost).
~Abartos_2006
Limuzyna 200 184KM 135kW
Całościwo jestem zadowolony. Rozczarowało, że pojawiła się usterka, tj. wymiana przewodu paliwa, co wymagało serwisowania auta po 45 tys. km.
2,3
~Pozdrawiam Lp
Limuzyna 220 BlueTEC 170KM 125kW
Jak na comforcie trzyma za nisko obroty silnika do prędkości tak na sporcie skrzynia chodzi jak by nie wiedziała kiedy bieg zmieniać tylko trzyma 2400 ob s zamaiast sport plus tak robić (Skrzynia biegów)
~Zadowolony kierowca
Kombi 200 184KM 135kW
Wygląd, jakość, komfort, wyciszenie, skrzynia, silnik az chce się być kierowcą.
~Krzysztof
Kombi 350 Plugin Hybrid 293KM 216kW
Bardzo fajne i szybkie auto. Do tego model kombi wygląda bardzo ładnie. Napewno ładniej niż sedan.
4,1
~Kasia
Limuzyna 180 156KM 115kW
Charakterystyka fantastyczna, jak na taki mały silnik (1.6), spalanie do przyjęcia. (Silnik)

Mercedes Klasa C W205 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pawel
Kombi 300 BlueTEC HYBRID 231KM 170kW
Witam jestem posiadaczem mercedesa c300 hybrid i musze powiedziec ze mam mieszane uczucia a mianowicie ( zaznacze ze posiadam najbogatsza wersje z wszystkimi dostepnymi bajerami ) wlasciowsi jezdne tutaj plus na 5 wszytko ladnie sie prowadzi tak samo przyspieszenie rewelacja wykonczenie wnetrza jest ponad czasowe wygoda rewelacja naglosnienie bardzo mile i przyjazne dla ucha skora kremowa bardzo ladnie sie prezentuje z czarnym autem ----------...