Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Sedan 2.2 D 75KM 55kW 1996-2002 (6) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~HolyCrom
Sedan 2.2 D 75KM 55kW
Gdzieś przeczytałem: Jakby przedni napęd był lepszy to ludzie by chodzili na rękach. W pełni się z tym zgadzam. Troszkę wprawy i wyczuć można samochód doskonale. w210 jest sporym samochodem, a jednak nawet w mieście nie sprawia mi żadnych problemów prowadzenie czy parkowanie. Oczko reaguje na najmniejsze poruszenie kierownicy czy pedału gazu.
~ROMAN
Sedan 2.2 D 75KM 55kW
katastrofa... miałem dwa takie auta... tragedia... jedynym i drugim samochodem mało się nie zabiłem.... zdecydowanie odradzam to auto.... sprawdza się tylko na suchym asfalcie... zima i mokro to dramat... wcześniejszy model był o niebo lepszy.
~arti
Sedan 2.2 D 75KM 55kW
Poważny feler tego auta to przednie zawieszenie. Drążek stabilizatora już nawet nie rdzewieje a wręcz gnije. No a kielichy nad sprężyną to przejaw wyjątkowego \"geniuszu\" konstruktorów MB. Brawo za debilizm stulecia.
~izywec
Sedan 2.2 D 75KM 55kW
Pęknięcie sprężyny śrubowej w zawieszeniu lewego przedniego koła to może przypadek ale jednak to ponoć mercedes !
~Izydor Węcławowicz
Sedan 2.2 D 75KM 55kW
skręt dobry ale prowadzenie po rynnach tir-owskich niezbyt przyjemne a tłumienie wstrząsów za twarde
~ahall@o2.pl Endriu
trochę "miękki"