Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Sedan 2.2 D 95KM 70kW 1995-1999 (22) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dawid1862
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
ciagle cos ten samochud chodzi do 150000tys km pozniej musialem zmienic most bo wyl jak w polonezie padla pompa 2800zł robiona w jednym z nielicznych zakładow kture robia te pompy!!!Białystok!!! krzyzak na wale napedowym kturego sie nie wymienia mozna kupic wal koszt 2600zl ale w jakim warsztaciku zakuli mi krzyzak pod wymiar obsługa w serwisie to debile nic nie maja na sklepie koles z serwisu jak poprosiłem o blokade pompy paliwowej...
~warning74@wp.pl
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Rdza moze sie pojawic w okolicach tylniego zamka, progi.BEZ PRZESADY jak sie serwisuje i dba a nie tylko jezdzi to bedzie służyc dozgonnie swemu Panu. Wiadomo mowia ze pompy lucasa awaryjne, aha jasne a ja znam okulary z 500 tys prezbiegu na oryginalnej pompie, mowia ze kielicy sprzezyny pekaja, no przypadki sie zdarzaja jak sie jezdzi na niskoprofilowych oponach to zawieszenie dostaje w kosc. Pojechac podłaczyc pod komputer. Nie jest to...
~mike supersoker5@yahoo.se
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
pompa wtryskowa lukasa,wycieki z pzekladni kierowniczej - regeneracja, awaria stacyjki -konieczosc rozbebeszenia blokady kierowniczej i calej stacyjki,wylamane kielichy przednich sprezyn - uszkodzone przez korozje (to juz niebezpieczne dla zycia),wszechobecna korozja nadkola,kanty drzwi ,progi nadkola,podwozie, uszkodzony szyberdach , awaria wycieraczki przedniej -zatarta ,nawet orginalne radio mercedesa wysiadlo
~Grzegorz
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
korozja w newralgicznych miejscach nadkola, tylni zamek, ranty drzwi Wg mojej opini to auto jest bezawaryjne niektorzy narzekają na pompe, ale pokażcie mi diesla gdzie nie trzeba wymic uszczelnien w pompie raz na 10 lat to jest zwykłe zuzycie eksploatacyjne ktore rowniez w innych motorach trzeba wykonac.
~Ramon
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
W przeciwieństwie do drobiazgów tu wyskoczyły mi dwie poważniejsze sprawy. Wymiana pompy hamulcowej i remont przekładni kierowniczej \"listwowa\" - rozszczelniła się, ale przy 12 latach eksploatacji myślę że i tak nieźle. Najgorsza jest \"blacha\". To gnije w oczach.
~piotr1988_17
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
W moim przypadku nie było żadnych problemów z autem. Dowiózł mnie wszędzie do celu bez żadnych problemów. Ale trzeba pamiętać o tym że to nie jest to samo co poprzednicy czyli w123 i w124.
~w210classic@wp.pl
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Podobno trzeba uwazac na zawieszenie bo na polskich drogach jest troche bardziej zawodne,zreszta kto jak dba tak ma.Silnik bajka, skrzynia równiez bardzo trwała konstrukcja.Lubi rdzewiec karoseria niestety...
~mehowek1
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Blacharka w tym samochodzie jest bardzo kiepska! Występują problemy z pompą Lucasa. U mnie na razie nie ma ale jakieś szarpanie na załączonym biegu bez dodawania biego się zdarza
~Tadek
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Jadę, jadę, żal wymienić, bo po co, szkoda kasy na coś nowszego, bo wiele lepsze nie będzie, pewnie z nudy coś kupię, tego będzie szkoda
~scania180@tlen.pl
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
słabe zawieszenie i rdza=>gniją błotniki, dolne krawędzie drzwi i elementy zawieszenia mimo że samochód w 100% bezwywadkowy!!!
Mercedes Klasa E W210 Sedan