Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Sedan 2.2 D 95KM 70kW 1995-1999 (25) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~warning74@wp.pl
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Porównując auto do modelu w124, to MB 124 był lepszy na Polskie dziury.W210 idealnie nadaje sie do jazdy po płaskim, czuc ze auto jest przyklejone do jezdni.Byle podmuch wiatru go nie ruszy.Czesto wybijaja sie końcówki drązków i tuleje pływajace z tyłu, koszty ww. elementów nie sa duże, jest duzo zamienników, z tymze nie polecam,serwisowac na lemforder,febi,bilstein !!! Jak zawieszenie jest ok, autkiem sie płynie.Komfort komfort i tyle, nie ma...
~Grzegorz
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Jesli chodzi o układ jezdny to nie ma z nim problemow,auto dobrze wybiera nierówności jest nastawione dość miękko. Jesli ktos robi na dobrych czasciach to dlugo pojezdzi. Trzeba zwrocic uwage na poduszki tylniego wozka, te gumowo olejowe, oraz łaczniki stabilizatorów te elementy lecą najszcęściej.
~piotr1988_17
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
To jeden z powodów dla którego kupuję się to auto, zawieszenie. Po prostu płynie po drodze, dobrze wybiera nie równości. Jest miękko, a zarazem prowadzi się pewnie. Na zakrętach trzeba troszkę zwalniać, bo nie jest to japończyk nisko osadzony, a dostojna limuzyna.
~mehowek1
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Świetnie się parkuje mimo dużych rozmiarów dzięki zawieszeniu z przodu. Samochód płynie. Jest miękki i wygodny. Niestety mało precyzyjny na koleinach ale to kwestia gum. Lepiej jeździc na 195 niż na 205
~Konrad
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Samochód prowadziło mi się dobrze, dużym plusem w tym samochodzie było to że jest naprawdę nie zle skrętny, to jedynie mnie cieszyło w tym modelu.
~Tadek
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Czasem lekkie ściągania, nie jest już też tak wygodny jak przy 140 tys. , ale nie dotknąłem nic poza pękniętymi sprężynami po 15 km lasami :)
~Ramon
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Precyzyjny. Autko nie jedzie tylko płynie. Przy tych gabarytach bardzo dobry skręt. Nie sprawia mu różnicy czy asfalt czy droga szutrowa.
~w210classic@wp.pl
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Tym autem się płynie, dobrze wybiera nierównosci opony lato 255\\66\\15, zima 195\\65\\15. Na trasie jak przyklejony do ziemi czołg z celownikiem na masce :P
~wladik25
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Jak się dba tak się ma. Wymieniłem tuleje na wahaczach i tylne amorki ( oryginalne części - żadnych zamienników ) i płynie jak to MERCEDES.
~Tomaszek
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Jestem pozytywnie zaskoczony. Samochód płynie, zawieszenie pracuje cicho, nie dobija nawet na większych nierównościach. Bardzo wygodnie się nim jeździ.
Mercedes Klasa E W210 Sedan