Lista ocen Mercedes Klasa E W211 Sedan W211 (86) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 120 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~il Dottore
Sedan W211 1.8 (200 Kompressor) 163KM 120kW
Był drogi ale wiem za co zapłaciłem. Ogromny spadek wartości w miarę upływu lat. Nie wiem jak w Polsce ale w Irlandii to jest dramat. Drugi raz tego auta bym nie kupił TYLKO ze względu na zużycie paliwa. Żadnych innych zastrzeżeń. W Polsce bym zagazował i śmiejąc się przejechał kolejne 120 tys km. Ale cóż... przyszła pora się pożegnać i wskoczyć w diesla. Kupuję C220 z 2008 - cóż,kryzys! :( Jak macie jakieś pytania co do Mieczysława to...
~katana
Sedan W211 2.7 (270 CDI) 177KM 130kW
No cena hmyyy. Mietki nigdy tanie nie byłóo i zapewne nie będą > Powiem tak kto raz kupi Merca będzie nimi jedził do konca życia ! Ja mysłąem , ze to AUta dla dziadków , ale się grubo myliłem , sa to zajbiste wozy ! I zawsze będzie Mercedesem ! Teraz bedzie nowa E klasa , czekam aż wyjdzie nowa E , ewentualnie C ! I odrazu kupuje , mój ma już prawie 200 000 i juz zaczyna kopcic ! To nie dobrze , ale to wszytko przez te zasrane...
~Jarek
Sedan W211 3.2 (320 CDI) 204KM 150kW
Faktem jest, że za tę cenę (dotyczy nowych i używanych) można kupić podobnie wyposażony nowszy samochód lub dwa zamiast nowego merca. Mogły by być lekko tańsze. Jednak za jakoś wykonania trzeba płacić. Wystarczy porównać zużycie np. skór i innych elementów w moim starym W211 z zaledwie kilkuletnimi samochodami (podobnej klasy innych marek). No i elegancja. Spokojna i bez krzykliwych wydziwianych designerskich pomysłów ale z tandetnym...
~Jockerasas
Sedan W211 3.2 (320 CDI) 204KM 150kW
Za kwotę 30 - 40 tyś zł nie kupisz nic lepszego. Oczywiście nie jest to już ten Mercedes co kiedyś ale i tak nie ma praktycznie konkurencji. BMW 5 jest zupełnie innym samochodem, bardziej nerwowym ale też dającym frajdę. Tutaj jest komfort i nuda ale oto właśnie chodzi jeśli chcesz jeździć z gwiazdą na masce.
~dźwigu
Sedan W211 1.8 (200 Kompressor) 184KM 135kW
Warto zapłacić więcej by otrzymać to co oferuje bezwypadkowy i nie zajechany mercedes. Ci którzy narzekają kupili auta które trzeszczą, skrzypią psują suę i rdzewieją. Ja kupiłem drogo ale auto pewne z oferty dealera mercedesa jako auto używane i nie mam przygód.
~Wiesław
Sedan W211 1.8 (200 Kompressor) 184KM 135kW
Auto godne polecenia ale trzeba szukać w wyższych widełkach cenowych. Jest też znacznie łatwiej znaleźć zadbanego kompressora aniżeli paliwożerne i już zmęczone życiem 3.2 które z reguły mają cofnięte przebiegi o 200 - 300 tys. Polecam szukać od 30 tys.
~Artan
Sedan W211 3.0 V6 (320 CDI) 224KM 165kW
Wysoka jakość to i niestety dość wysoka cena. Auta na rynku wtórny są dość drogie ,a ceny zadbanych egzemplarzy nadal bardzo wysokie. Trzeba przyznać mercedes pozbył sie już wstydliwego i zamierzonego problemu rdzy (poza dostawczakami)
~zpomorza
Sedan W211 2.7 (270 CDI) 177KM 130kW
Używany można kupić za wcale nie duże pieniądze. Jeśli kupimy dobry egzemplarz to na pewno nie będziemy mieli problemów, jednak jeśli trafimy na jakiś felerny no to niestety. Przed kupnem trzeba dobrze obejrzeć samochód, a nie potem lamenty wylewać na forach!
~tomek
Sedan W211 3.2 V6 (320) 224KM 165kW
Za zadbane 15-letnie auto trzeba dać ok. 25000zł, co może wydawać się drogo, ale jeśli przyjedziecie się fajnym egzemplarzem to zrozumiecie, że większość młodszych i nawet 2 razy droższych aut nie oferuje tyle co w211.

Mercedes Klasa E W211 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~michal
Sedan W211 2.1 (220 CDI) 150KM 110kW
Auto niby fajne niby duże i komfortowe Ale dużo pali chalusuje ciągle się psuje awarie takie jakich nigdy nie miałem A przerobione 23 auta to jest jedno z gorszych jakie miałem gorszy był tylko fiat Ale to 17 lat temu
Mercedes Klasa E W211 Sedan W211