Ocena kierowcy - Mercedes Klasa E W212 Limuzyna Facelifting

Adrian Kowal, 5 lat temu
Silnik 220 CDI 170KM 125kW
Rok produkcji 2014
Mercedes Klasa E W212 Limuzyna Facelifting 220 CDI 170KM 125kW 2013-2015 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Auto w mojej wersji zaskakuje stabilnością przy predkościach blisko 200,0 km/h. Nie da się go wyprowadzić z równowagi
Super samochód. Mam pełny pakiet AMG ++, co dodaje drapieżnego wyglądu. Szerszy rozstaw kół robi robotę na obręczy 19 cali. Trzymanie drogi na zakrętach - wzorcowe.
"W212 po lifcie ( ostatni model W212), data produkcji 2014.01. , silnik om 651.924 , skrzynia aut. 7G Tronic plus Przebieg 280 000,0 km bez żadnej awarii. Do dziś świetna dynamika, spalanie średnie 8,0 l/100. Eksploatacja głownie autostradowa Warszawa Paryż Frankfurt n M. Nie zauważyłem spadku mocy i jakichś niepożądanych elementów. Szczerze polecam."
Jak silnik zimny lubi czasem szarpnąć. Jak rozgrzany skrzynia pracuje fantastycznie.
Świetny układ jezdny. Akurat mam wersję z pakietem AMG na felgach 19 z większym rozstawem kół., obniżone zawieszenie. Trudno jest to auto wyprowadzić z równowagi podczas bardzo szybkiej jazdy.
Zero korozji
Precyzyjna kamera cofania, dookoła czujniki zbliżenia do przeszkody
Bez uwag, wzorcowa
Bardzo szybko się nagrzewa. Parę kilometrów i silnik ma optymalną temperaturę
Wygodne obszerne auto na długie trasy po Europie
Ponad przeciętny komfort jazdy pomimo obręczy kół 19 cali
Serwisowanie auta nie jest dla ludzi bez grosza. Chcesz mieć ten model i go utrzymać? Licz się z kosztami serwisu. Klasyczny przegląd z wymianą wszystkich płynów plus wymiana klocków ( ostatni przegląd) - 4800,00 zł - Mercedes benz Warszawa przy Deimlera
Przebieg blisko 300 000,0 . Mam go od nowości. Bez żadnej usterki. Serwis w cenie dość drogi. Ogólnie auto, które szczerze polecam
Praktycznie bez usterek.
zero