Oceny Mercedes Klasa E W212 Limuzyna Facelifting

Najnowsze oceny Mercedes Klasa E W212 Limuzyna Facelifting

~K
Limuzyna Facelifting 220 CDI 170KM 125kW
Mercedes Klasa E W212
Auto totalnie bez useterek. Auto zakupilem z przebiegiem 15tys. km i na dzien dzisiejszy jest w okolicy 155tys. Poza wymiana rzeczy eksploatacyjnych nie mialem z nim wiekszych problemow. Po 6 latach od wyjechania z salonu zaczela psuc sie tylnia lampa oraz niektore elementy moglby by byc inaczej spasowane na desce. Spalanie w okolicy 6-7l uznaje za bardzo dobre. Skrzynia sprawuje sie bez zastrzezen.
~Mariusz
Limuzyna Facelifting 200 CDI 136KM 100kW
Mercedes Klasa E W212
Po kilkunastu latach BMW przyszedł czas na Mercedesa. Jestem bardzo zadowolony. Jak dla mnie wrażenia pozytywne. Jedynym mankamentem który mnie zaskoczył to DPF. Przy takim przebiegu i już zapchany. Troszkę przesada.
~daroo128
Limuzyna Facelifting 350 BlueTEC 4Matic 258KM 190kW
Mercedes Klasa E W212
Wygoda w tym aucie na duży plus. Wygłuszenie oraz głośność zawieszenia są jego główną zaletą. Upierdliwa jest tylko czasami elektronika która czasami zgubi sygnał z kluczyka i trzeba go wyjmować z kieszeni aby załapała znowu. Dużo miejsca z tyłu, osoba o wzroście 183cm czuje się bardzo komfortowo. Bagażnik spokojnie pomieści 4 osobową rodzinę na tygodniowy wyjazd. Największym minusem jest tylko skrzynia (7G) w trybie eko podczas wciśnięcia...
~Marek
Limuzyna Facelifting 220 BlueTEC 170KM 125kW
Mercedes Klasa E W212
Duży, komfortowy, idealne auto na długie trasy. Gdyby nie szczegóły, można by rzec, że auto perfekcyjne. Stały napęd na 4 koła to zbawienie w zimie, nawet w głębokim śniegu łańcuchy są niepotrzebne (+odpowienie opony!).
~Adam W-wa/Lodz
Limuzyna Facelifting 220 BlueTEC 170KM 125kW
Mercedes Klasa E W212
Auto niemal doskonale, ale nie bez drobnych niedociagniec. Przed zakupem bylem w salonie Audi (a6), BMW (5) i VW (Passat B8). W cenie do 200tys i tym wyposazeniu Mercedes (4matic, automat, skora, led, etc) nie mial konkurencji (Passat to jednak nie ta liga..)
~Roman
Limuzyna Facelifting 350 306KM 225kW
Mercedes Klasa E W212
Przejechałem 10tyś km, spalenie średnia miłe zaskoczenie, bo 9.5l/100. Jak trzeba wyprzedzić to jest czym, kultura pracy silnika na wysokim poziomie, jestem mega zadowolony ! :)
~Adrian Kowal
Limuzyna Facelifting 220 CDI 170KM 125kW
Mercedes Klasa E W212
Super samochód. Mam pełny pakiet AMG ++, co dodaje drapieżnego wyglądu. Szerszy rozstaw kół robi robotę na obręczy 19 cali. Trzymanie drogi na zakrętach - wzorcowe.
~Janusz
Limuzyna Facelifting 200 184KM 135kW
Mercedes Klasa E W212
Samochód doskonały na długie trasy (komfort) jak i do miasta ze względu na zwrotność.
~Papik7
Limuzyna Facelifting 300 252KM 185kW
Mercedes Klasa E W212
Dla kierowcy luksus,pasażer też a z tyłu za mnànikt już nie usiadzie,190 cm wzrost (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~Marcin
Limuzyna Facelifting 200 184KM 135kW