Lista ocen Mercedes Klasa V W639 (14) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~X-skateboard@o2.pl
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
KU.... pomyslecie ze w tym aucie wszystko sie sypie. a naprawy. chorendalne.... serwis ma takei ceny ze nie podchodz bez 2 tys na samo wlazenei ich rak do pracy... zazne od silnika. wymiana 4 pompowtryskiwaczy bo stare sie zabily przez paliwo jakie tankowalem na stacjach typu orlen zwykly ON. mechanicy wymieniali wszystko. przewody paliwowe, wtryskiwacze itd bo nagar byl taki ze spalenia takiego dziadostwa w paliwie ze trzeba bylo to usuwac...
~tomut@interia.pl
Van 2.3 143KM 105kW
Jeszcze takich nie było. Wiem, że ludzie narzekają na zawieszenie pneumo więc dla spokoju wywaliłem je. Narzeka się też w tych modelach na skrzynię automatyczną. Zobaczymy w przyszłości bo pewnie jeszcze nim trochę polatam. No ale największym wrogiem tego hiszpańskiego mercedesa jest rdza. Rudy potwór pożera go w oczach. Kupiłem już puszkę hummerite by coś z niego zostało do wiosny :).
~v-t-z-a
Van 2.3 143KM 105kW
Najdroższe usterki to: - zawieszenie pneumatyczne (ale po wywaleniu problem znika) - piasta przedniego koła z łożyskiem (miała prawo się zużyć po 13 latach).
~MB v220 w638
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
Póki co wymieniam tylko rzeczy eksploatacyjne i leję dobry olej napędowy (tankuję verve na orlenie albo bp ultimate) i nic się nie dzieje
~zadowonony
Van 2.3 143KM 105kW
zrobiłrm nim 60000 jedynie popsuła mi sie uszczelka pod głowica ale w tych modelach to normalka
~filip
przpustnica,przepustnica,przepustnica,układ pneumatycznego ponoszenia
~sandek@neostrada.pl
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
parę by się znalazło - chociażby spaliny walą do środka na postoju
~killervito
Van 2.3 143KM 105kW
skrzynia biegow, i zarowki w tylnych lampach bardzo czesto sie pala
~grzywacz&Rafał
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
Wtryski jak leje się byle co, aby tanio.
~Safio
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
Jak na razie nie było większych problemów.