Lista ocen Mercedes Klasa V W639 (22) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~v-t-z-a
Van 2.3 143KM 105kW
Mam automatyczną i problemów nigdy nie miałem. Sprawdzam raz na jakiś czas olej (czy jest, czy nie ubywa) i to wszystko. Jak jest zimny (sytuacja zdarza się tylko zimową porą) potrafi przeciągać biegi i \"łupnąć\" podczas zmiany, ale te stare skrzynie tak mają. Jak się nagrzeje - ideał.
~tomut@interia.pl
Van 2.3 143KM 105kW
Jeździłem vitem z manualem a tu mam automat. Jest lepszy, delikatniejszy (ręczna skrzynia w viciakach działa jak w kamazie). Czasem szarpie przy wysprzęglaniu, ale to coś z komputerem. Ogólnie pozytywnie. Długa czwórka pozwala na ekonomiczną jazdę.
~grzywacz&Rafał
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
Po zakupie Vito wymieniłem olej z filtrem w skrzyni automatycznej i 100% poprawa Skrzynia pracuje płynnie nie szarpie nie bije biegi zmieniają się cicho. Co 60 tyś wystarczy wymienić olej podkreśla na oryginalny i wszystko gra.
~X-skateboard@o2.pl
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
no coz tu jest w porzadku. choc tak jak inny pisza zgadzam sie ze te biegi za ciezko wchodza. wsteczy czasem tez ciezko wbij. 5 mozna szybciutko wbij i lecisz cichutko i malutko palisz. taki samochod jak juz rozpedzisz to leci:)
~MBmaniak
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
jeśli chodzi o skrzynię - cacy, mam w manualu i działa elegancko... troche sie tylko rozregulowały linki i delikatnie lata na boki. Ale tak nie mam się do czego przyczepić.
~MB v220 w638
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
Precyzyjna, chociaż 1 i 2 są zbyt krótkie. Wrzucenie 1 i R na zimno to robota dla kulturysty ;) ale idzie się przyzwyczaić :)
~zadowonony
Van 2.3 143KM 105kW
tu muj minus ciężko chodzi drążek zmiany biegów ale podobno wymieniając 2 elementy jest już dobże
~sandek@neostrada.pl
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
automat - wygoda i funkcjonalność, bez obaw, namawiam do zakupu,
~killervito
Van 2.3 143KM 105kW
w ciagu roku dwa razy sie zepsuła ale i tak jetem z auta zadowolony
~Mylo
Van 2.3 CDI 98KM 72kW
Bardzo cieszko wchodzą biegi ale skrzynia jest bardzo elastyczna..