Lista ocen Mercedes Klasa V W639 (14) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~v-t-z-a
Van 2.3 143KM 105kW
Filtr kabinowy umieszczony w tak beznadziejnym miejscu że aż szkoda gadać, ale gdy słabo wieje warto wymienić. Ja wymieniłem i nawiewy zdmuchują czapkę z głowy. Wentylacja i ogrzewanie super. Zero zaparowanych szyb nawet przy wyłączonej klimatyzacji. Latem klima chłodzi aż miło, aczkolwiek nie wiem jak z tyłu bo nigdy nie jechałem w ostatnim rzędzie.
~tomut@interia.pl
Van 2.3 143KM 105kW
Jest nieźle, choć klima latem przy tak wielkiej czarnej powierzchni dachu nie wydala. Zimą za to bardzo przyzwoicie. Szybko się nagrzewa, fotele również. Szkoda, że pasażerowie z tyłu nie mają podgrzewanych. Szyby nie parują jak w T4 przy zmianach temp. na zewnątrz.
~X-skateboard@o2.pl
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
tu akurat byloby wszystko ok tyle ze popsul sie klamotronik juz 2 raz a do tego w mieszalnik i wetylacja nie dziala jak nalezy. w ziemie przednia szyba to koszmar. webasto mam wiec silnik wlaczam cieplutki ale irytujace jest z wentylacja w srodku
~MB v220 w638
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
W lecie automatyczna klimatyzacja robi swoje i doskonale się spisuje z tym zadaniem. W lecie brakuje ogrzewania na nogi. Na bardzo mroźne dni mam w zanadrzu webasto ;)
~MBmaniak
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
Wystarczy chwila i jest ciepło jak w ulu ;) W lecie climatronic chłodzi tak że na nawiewach robią się sople ;)
~grzywacz&Rafał
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
Mam wersję z webasto więc REWELACJA ogrzewanie, Klima spokojnie chłodzi cała budę nawet przy jednostrefowej.
~filip
Van 2.3 143KM 105kW
W moim auccie raczej słabe,duże auto więc rozumiem,jednak rozprowadzenie powietrza raczej słabe
~Safio
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
Mam klimę i ogrzewanie postojowe.Urządzenia spełniają doskonale swoje zadanie.
~sandek@neostrada.pl
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
wymagająca zastanowienia, automatyczna wraz z klimą i ogrzewaniem postojowym
~garbul@o2.pl
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
będzie lepiej jak wymienie termostat