Lista ocen Mercedes MB-100 I (15) - Całokształt

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nemys@nemys.pl
Furgon 2.4 D 72KM 53kW
Zacznę od minusów. Auto nie jest ładne, taki kwadrat na kółkach. Odstaje tez od współczesnych dostawczaków pod względem wyposażenia. Ale teraz plusy. Auto bezstresowe, wsiadasz i jedziesz (trzeba tylko pamiętać o paliwie). Kumpel ma praktycznie nowe Renault, i nie wie kiedy stanie w trasie ( a staje, oj staje mu autko w trasie). Pod względem niezawodności rewelacja. Auto osadzone jest na ramie, więc naprawdę jest to czołg. Ogólnie nie...
~ralf51@wp.pl
Furgon 2.4 D 72KM 53kW
Pomimo tego że dał mi w kość i pociągnął mnie po kieszeni dość znacznie to lubie go,choć miałem mieszane uczucia i myślałem o sprzedaży.Trzeba wziąć pod uwage że to jest "dziadek"jeśli patrzeć pod kątem przebiegu.Jeśli ktoś się zdecyduje na takie auto musi sie liczyć z naprawami.Jechałem nim ponad 700 km bez grama oleju(nie sprawdziłem a był wyciek)i nic,na wywalonym łożysku i piaście przejechał ponad 1000 km i nie stanął-dzielny...
~randal@go2.pl
Furgon 2.4 D 72KM 53kW
Chociaż samochód (jego zawieszenie) sprawia czasami sporo problemów to lubię go. Całkiem dobrze się nim jeździ, sporo można załadować i zawsze uciągnie. Przedni napęd przydaje się zimą. Stary silnik, taki jak był w mercach w123 (beczka) lekko zmodyfikowany przez hiszpanów jest bardzo wytrzymały, przejechane 206tyś km i nie jest zuzyty!!! Trzeba zaglądać pod podwozie i regularnie smarować a nie będzie większych problemów. Aha i nie trzaskać...
~Wojciech
Furgon 2.4 D 72KM 53kW
Vw transporter, to przy nim zabawka. Potrafi przewieźć ponad 2 tony (ładowność nominalna 780 kg!!!). Mój ma już 16 lat (1989) i przypuszczam, że pojeździ jeszcze drugie tyle. Ten samochód będzie Twoim najlepszym przyjacielem pod warunkiem, że będziesz o niego DBAŁ!!!Silnik super, skrzynia ok, zawieszenie komfortowe jak w E-klasie, blachy bdb.
~Tomek
Furgon 2.4 D 72KM 53kW
Mój kuzyn ma Sprintera i choćby mnie błagał to bym się z nim nie zamienił. Po przejechaniu 360000km silnik zachowuje się jakby przejechał 36km. Auto jest niesamowite! Strach mnie bierze, jak zeżre go rdza, bo drugiego takiego auta (nawet wśród najnowszych i najdroższych aut dostawczych) nie ma!!!!!!
~Janusz z rudy śląskiej
Furgon 2.4 D 72KM 53kW
wcześniej jeźdźiłem tarpanem dieslem - było to auto mocniejsze i ekonomiczniejsze ale bardzo awaryjne- dlatego mercedes mimo że pali ok.2 litrów więcej to jestem z niego ,,narazie" bardzo zadowolony . wolę nim jechać nawet do sklepu niż osobówką. mercedes to firma!!
~kali31@wp.pl
Furgon 2.4 D 72KM 53kW
KUPIŁEM TO AUTO W CIEMNO,BEZ PRZEJECHANIA SIĘ I JAK DO TEJ PORY JESTEM BARDZO ZADOWOLONY.POMIMO WIELU NIEPRZYCHYLNYCH OPINII OCENIAM TO AUTO POZYTYWNIE.PODEJŻEWAM ŻE JEST TRWALSZY OD POLSKIEGO VITO
~zet46@o2.pl
Furgon 2.4 D 72KM 53kW
poza w/w usterkami dla mnie w pełni uniwersalny-na zakupy,9 osób+bagaż,kempingowy-śpiwory+kuchenka+stolik+fotele ku sobie,towarowy-woziłem już1,5t ład. o dług.4,5m.
~ankajangre@wp.pl
Furgon 2.4 D 72KM 53kW
gdy go kupiłem wszyscy "znawcy" doradzali aby się go pozbyć.W tej chwili mam go już 7lat (auto jest 14 letnie) myślę że dobrze że się go niepozbyłem
~paweł
Furgon 2.4 D 72KM 53kW
słyszałem opinię,że to nie mercedes tylko hiszpański samochód z silnikiem mercedesa,może to i prawda,ale w każdym samochodzie można znależć jakieś mankamenty.