Lista ocen Mercedes Sprinter II (19) - Całokształt

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prz
Furgon 2.2 CDI 129KM 95kW
Moim zdaniem bardzo dobre auto tylko trzeba o nie dbać , odwdzięczy się bezproblemową eksploatacją . Negatywne opinie są tych użytkowników którzy myślą że 10 letnie auto ma 200000km , a niestety prawda jest inna te auta kupuje się żeby zarabiać i robić kilometry . Wiekszośc obecnych na rynku aut ma przebiegi ok miliona , a niestety nic nie jest wieczne i pożniej są lamenty , że to kiepskie auto. Jeśli ktoś znajdzie ładny egzemplarz z...
~Paweł w Gazie
Furgon 2.3 i 143KM 105kW
To mój drugi bus w Lpg. Ducato Maxi 2.0 spalanie 12-14 lpg a sprinter 13-16l pg. Jeżeli chodzi o moc to Sprinter wygrywa bezkonkurencyjnie. Ducato komfort,cisza i wygoda, Sprinter ciosany siekierą,głośny i jazda jak wozem drabiniastym. Największy atut to silnik, nie bierze oleju i jest bez obsługowy. W ducato za mała moc i pomimo bardzo dobrej kondycji silnika zawsze oliwę pobierze ok 0,5l na 1000 kilometrów
~info@gbotuin.nl
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
Auto gnije i nic na to nie pomaga, można to robić w nieskończoność i tak po 3-5 miesięcy wyłazi rdza. Most hałasuje, przy 250 tys padły wtryski przy 262 tys pompa i jeden z nowych wtrysków. Nowa pompa pochodziła 4 dni (wada fabryczna) znowu wymienili. Koło dwumasowe się rozsypało tak jak podpora mostu. Zaczynają klepać zawory. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.
~Icid
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
Za duże pieniądze dostaniecie samochód który co 3 lata trzeba oczyszczać ze rdzy i malować. Będzie się psuł, będzie głośny i toporny. Będziecie wkurwieni jak ja :D Polecam jumpera 2,5 diesla lub turbodiesla, nie gnije, nie psuje się jest połowę tańszy w zakupie i 3 razy tańszy w utrzymaniu. Mercedes robi gówno od kilku lat czas się z tym pogodzić i przestać przepłacać.
~marek
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Silnik, skrzynia oraz układ jezdny są niezłe. Niestety auto nie zasługuje na najwyższą ocenę ze względu na to że znika w oczach. Korozja jest wszędzie, nawet w tak absurdalnych miejscach jak środek poszycia czy wnętrzu. Karoseria to zwykły bubel.
~tomek
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Przyjemnie sie jezdzi. Auto w miare zwawe ale karoseria rdzewieje (bezwypadkowy!!!) w wielu miejscach. Ogrzewanie podczas jazdy po miescie praktycznie nie dziala (silnik sie nie nagrzewa). Na trasie ok.
~Szuszfol
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Moje auto to 411 czyli rama z kontenerem i winda Szkoda że nie jest na ramie pozwoliło by to na większy załadunek. Duża dostępnośc części oryginalnych i zamienników
~raby
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
Drobne usterki są do zrobienia ale blacha to jest tragedia,to jest najgorsza blacha jaką widziałem jedno wielkie bagno.Ludzie nie kupujcie tego łajna,ja już mam tyły poco wam to.
~Tomi
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Największą bolączka auta jest korozja i ciężka praca lewarka zmiany biegów na zimnym silniku. Auto tak samo jedzie na pusto i obciążeniem 1000 kg.
~Tomek
Furgon 2.2 CDI 129KM 95kW
Gdyby nie rdzewiejąca w oczach blacha, to by było 5 gwiazdek. Miałem 2 sztuki, oba zrobiły po 800 tysięcy i jeszcze później jeździły.