Lista ocen Mercedes Sprinter III Furgon (55) - Całokształt

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~quler3@poczta.onet.pl
Furgon 2.3 CDI 82KM 60kW
Ogólnie dobre autko,wiadomo ,ze to tylko Bus więć nie należy od niego oczekiwać cudów,w każdym bądź razie Mercedes Sprinter 414 2001 r 2300 benzyna + gaz jest niezawodnym autem ,bardzo nowoczesnym posiada wszystkie potrzebne systemy bezpieczeństwa czyli abs,ebv,asr,srs, komputer ,elektryczne lusterka też się przydają ,instalacja gazowa fabryczna Mercedes´a tez sie bardzo dobrze sprawuje ,idealny na długie trasy ,nię meczy hałasem...
~Tom
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Miałem poprzedni model Sprintera w ilości 2 sztuk i każdy z nich zrobił około 800000 km i po sprzedaży ponoć dalej jeżdżą. Nowy model to katastrofa, miałem 2 sztuki, oba zaliczyły wymiany silników już po 100000 km. Do tego co chwila tryby awaryjne, wał awaria, jednym słowem tragedia. Nie wspominam o rdzy, bo poprzedni model też rdzewiał na potęgę. Samochód jest bardzo ładny wizualnie, ale na tym jego zalety się kończą.
~kmkl
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
W sumie to sam nie wiem jest to mój I sprinter, i nie ukrywam, że chyba jedank nie ostani, ale napewno już nie ta generacjia czyli do 2006 roku. Mam nadzieję że te nowe spritery zasługują na swoją cenę. A pozatym jest to chyba jedyny bus z najmocniejszymi jednostaki napędowymi. Inne prównywalne busy żeby osiągnąc porównywalne parametry mają więkrzą poj. silnika od. 0,2 nawet do 0,5l., co się skoleji przekłąda na więkrze spalanie.
~sprint
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
dziwi mnie kilka osób które narzekają na ten samochód, ja w swoim mam jeszcze oryginalne klocki. Najbardziej mi się chce śmiać z tego idioty wyżej, który napisał, że auto łamie się po załadowaniu 2.5T na pakę. Chłopie weź może najpierw instrukcję i zobacz jaka jest maksymalna ładowność. Naładuje jeden z drugim 2T na pakę i zapnie przyczepę z następnymi 2T, a potem płacz, że auto się sypie.
~tadeo24140
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
auto dobre i ekonomiczne w eksploatacji.tylko blacha moglaby byc lepiej zabezpieczona,w moim jeszcze nie widac rdzy ale na blotnikach jakies kropki sie pojawiaja.no i trzeba zwracac przy zakupie uwage na silnik, bo trudno sie spodziewac od silnika np:2.2 i 80KM i jeszcze w maksie ze bedzi ekonomiczny i elastyczny jak on sie nadaje do osobowki bo nawet w vito jest powolny i pali jak bus.
~Tom
Furgon 2.2 CDI 150KM 110kW
Samochód potwornie awaryjny, silnik wytrzymał 130000 km i się rozleciał, następny nowy przebił poprzedni o 10 tyś km i też się rozpadł. Nie wspomnę już o tym, że rdza zżera auto na każdym kroku, żadne konserwacje nic nie dają. Jedyny plus to wygląd, auto jest po prostu ładne. Czyli kupić postawić w suchym garażu i oglądać, a i tak za 3 lata zardzewiała karoseria się rozpadnie.
~marcar@marcar,pl
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
zawsze kochałem merca i ze sprintera jestem zadowolony ale ostatnio vito tak dało mi sie we znaki, że kupilem sobie dodatkowo lt 35 2.5 tdi \'02 i... wiecej nie chce merca. jedyna wada a dla nie których byc może zaleta - to mniejszy prestiz jak sie podjezdża do klienta. mało pali: 8 litrow on naprawde da sie osiagnąc, sztywniejszy w koleinach a reszta paki jak w mercu.
~Marcin
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
Ogólnie to beznadzieja jedna wielka , Auto potrafi dobrowadzić do białej gorączki. Mialem wczesniej sprintera tez 316 i bylo to samo , te same usterki sie powtarzają. Myslalem ze tamten był wadliwy , ale ogólnie mercedes jest jedną wielką wada. Napewno juz wiecej nie kupie mercedesa zadnego. Silnuiki CDI to najgorsze barachło jakie moze byc,
~Tomek
Furgon 2.2 CDI 150KM 110kW
Auto nieporozumienie, nie dość że już po roku karoseria rozpada się w oczach przez rdzę, to jeszcze przy 100 tysiącach rozsypuje się nowy silnik, drugi rozsypuje się po 120 tysiącach. Powinni dopłacać klientom za użytkowanie czegoś takiego, Mercedes to teraz normalna chińszczyzna, gdzie ta gwiazda z dawnych lat???
~grażyna_czerwińska
Furgon 519 CDI 190KM 140kW
Sprinter 519 CDI 190KM 2018r Adblue 30tyskm , salon PL kontenr winda Ogolnie bardzo przyjemne auto , komfortowe jedyny minus SPALANIE ponizej 14l/100km nie ma co marzyć srednio 15-16 litrow ale z drugiej storny nie co sie dziwic pusty wazy 3200kg , prosze o Wasze opinie odnosnie spalania lub rade stoldom@vp.pl
Mercedes Sprinter III Furgon