Lista ocen Mercedes Sprinter III Furgon (55) - Całokształt

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarek
Furgon 313 CDI 129KM 95kW
mercedes gwaranci na rdzewienie karoseri nie uznaje poniewarz muwią że to wina warunków admosferycznych.nie polecam zakupu tego samochodu z tego tedz powodu. jakość do ceny nijak się ma. poprostu za drogo
~Kris
Furgon 316 CDI 165KM 121kW
Zaluje ze nie kupiłem 319 cdi tam nie ma problemow z tymi wtryskami niewiele wiecej pali a jest czym jechać.Te 316 to nie udany wynalazek zreszta tak mi powiedział kierownik serwisu MB
~Migacz
Furgon 516 CDI 165KM 121kW
Auto najlepsze jakim do tej pory w tej klasie jezdziłem duży plus za jakość obsługi serwisowej dziękuje panią i panom z Klecińskiej we Wrocławiu jak również z serwis trucka ze Strykowa
~marek.krol@interia.pl
Furgon 2.2 CDI 150KM 110kW
Żeby powiedzieć krótko: albo w Mercedesie zaczną robić dobre auta jak kiedyś (miałem 190-kę od przebiegu 720 do 900 tyś. km i sprawiała mniej problemów) albo niech sobie nimi sami jeżdzą
~pozko
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
Jestem zawiedziony. Jest to mój 2-gi mercedes, poprzednio jeździłem starą ,,kaczuchą\'\' 300D rocznik 93 i takich problemów nie było, tamto auto zrobiło 480 tys. km do pierwszego remontu silnika.
~tomassso
Furgon 316 CDI 165KM 121kW
Auto jest ładne i fajnie wygląda ale kiepska blacha w porównaniu do craftera tutaj sprinter kuleje, fajny wyglad deski rozdzielczej i ogolnie auto jest na plus.
~ivo
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
poza tym ze jest duzy i malo pali - szajs jak cholera, kupilem ostatnio drugiego bo moze myslalem ze ten jeste jakis trefny ale z tym nowym tez juz byle w warsztacie ! ! !
~Patryk
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Ogólnie samochód spisuje się dobrze, tylko wszechobecna korozja trochę go niszczy, następnym moim samochodem będzie Volkswagen Crafter jedynka.
~lk
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Autko przyjemne w użytkowaniu, według mnie zbyt wysoka cena w stosunku do jakości i trwałości podzespołów. W końcu to ma być wół roboczy.
Dziennik kosztów dla Mercedes Sprinter III Furgon
11,9
~adam
Furgon 319 CDI 190KM 140kW
A wszystko to za taaaaaakie pieniądze.Jeszcze nigdy nie byłem tak rozczarowany nowym autem.Jak można,(mając tak dopracowany stary model)schrzanić nowy.
Mercedes Sprinter III Furgon