Lista ocen Mercedes Sprinter III Furgon (55) - Całokształt

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~NieKupMerca
Furgon 319 CDI 190KM 140kW
Najgorsze co można zrobić to kupić mercedesa, pierwsze wrażenie jak zaczynamy jechać to oczekiwanie kiedy coś się zepsuje, zresztą na to długo nie poczekamy, RDZA w 2 letnim aucie to skandal, gwarancją na nadwozie można wytrzeć dupę i tak bez sądu zawsze udowodnią wan że to wasza wina i każą zmywać rdzę jakimiś specyfikami.
~kwieclaw@sbcglobal.net
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
padaja wtryski paliwa czesto , i EGR valve , zaczyna rdzewiec , sprinter jest z automatyczna skrzynia biegow (narazie brak usterek ) slyszalem od kolegow o problemach z zamkami centralnymi ,czasem gubi moc , sprinter ten jest robiony na rynek amerykanski , potrzebuje infomacji na temat pomp paliwowych itp
~Motyka
Furgon 313 CDI 129KM 95kW
Co chwila jakaś awaria natrętna rdza rdza i jeszcze rdza dużo pali słaba skrzynia biegów wyskakują biegi przeszkadza schodek na podłodze bardzo wysoko próg załadowczy Sprinter do poprzedniego Mastera to nie dorasta mu do pięt sprzedaję i wracam do Mastera niezawodny mało pali i zero rdzy
~rajder
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
jest naprawe dobrze. Pełno elektryki, czójników, róznych systemów itp. auto gorąco polecam, miałem do wyboru nowego lublina 2,6 tdi 115KM , albo sprintera z 2004 313cdi 2.2cdi , wybrałem sprintera, i kosztował mnie 6 tys. mniej jak nowy lublin.. Narazie jestem b. zadowolony, mam nadzieje że tak zostanie.
~Mr.X
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
z czym chce i jak daleko hce to jade i nie martwie się o nic! Jeździłem starą kaczką 210D, poźniej sprinterami roczniki 97 i 99 furgon krótki,długi, lodówka i teraz jeżdże tym i naprawde puki mercedesami jeździ mi się dobrze to nie bede próbował zamieniać ich na iveco lub nowe craftery
~Szybki 74.
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
Ogólnie jak narazie nic powaznego więc dobrze, silnik bardzo dobrze, jakość przeciętna.... No i dodam ze serwis to taka lekka lipa- miło i z uwaga przyjmuja auto, lecz póżniej prawie nic nie robią- jak na Serwis takiej marki to jest poniżej przeciętnej!!! Nazwy serwisu nie wymienie( dolny sląsk)!
~Lelu
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
Nie ma lepszego samochodu dostawczego niż Sprinter. Każdy wie, że Fiat, Ford i Renówka to ch.. nie ciężarówka. Może jest mniej komfortowy niż Renault, mniej żwawy niż przednionapędowy Ford, droższy niż Fiat, ale jest super. Po prostu super. W tym roku będzie nowa 318 średnia.
~CHEDAR
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
Nie wiem dlaczego ludzie tak narzekają na 313CDI, mi sprawuje się idealnie, wtrysk miałem wymieniany tylko jeden i to na gwarancji jeszcze, z uprzejmości mercedesa, ale trzeba zauważyć że leje tylko BP Ultimate, przy przebiegu 450 tys km jest ok.
~Patryk
Furgon 2.3 CDI 82KM 60kW
to auto jest stare nie modne i do pupy nie podobne ,mała nośność 700 kg max mało miejsca w kabinie słabo czytelne zegary i wogule cienki w porównaniu do Iveca daily może troche szybszy ale samochody dostawcze nie są na wyścigi
~vbnm
Furgon 2.2 CDI 150KM 110kW
Auto z cyklu skarbonka, naprawy wyjątkowo kosztowne, specjalnie robią części zespolone, żeby było jeszcze drożej- np aby wymienić łożysko to trzeba wymienić cały moduł z piastą i półośką!!! Kur...two
Mercedes Sprinter III Furgon