Lista ocen Mercedes Viano Van 2.2 CDI 150KM 110kW 2004-2010 (17) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
Samochód-REWELACJA!!!!Cudo!!!Polecam-szczerze!!! Delar Mercedesa zrobił swoje -opchnął autka. Kupiłem 3 Mercedesy u Szanownego Pana Mojsiuka-TRZY OSTATNIE!!! Jednak nie u Mojsiuka!!!-Koszalin!!!!- tam auta sprzedaja BEZ opon!!!Kupiłem 2 auta-VIANKA!!!,opony poleciały-w niecałe 9-10 miesiecy,nawet Mąż -Córki -Mojsiuka(to chybaaaa..ten Pan na \'\'Z\'\'(zięć), powiedział,że kupiłem 2 VIANA ,bez opon i jest BEZRADNY!!!!Laczki poszły do...
~Jan
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
Zawieszenie pneumatyczne z tylu to naprawdę coś ! Jedynie przy włączaniu samochodu kompresor trochę głośno chodzi ale później jest OK. Bardzo fajna jest możliwość opuszczenia samochodu z tylu co ułatwia ładowanie cięższego bagażu. Jak się jeździ po górkach albo dołkach, to zawieszenie tak jakby \"skrzypi\" dlatego stawiam 3.
~pakasper
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
Przy 116 tys.km wg ASO Mercedesa uszkodzona skrzynia rozdzielcza. Auto pochodzenia krajowego, serwisowane w ASO, a tu taka niespodzianka... Do tego wszystkiego koszt wymiany około 20 tys. zł!
~BART
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
Bardzo twarde zawieszenie przednie, wyraznie wyczuwalne wszystkie dziury w jezdni. Tylne zawieszenie na poduszkach bardzo podskakuje przy pelnym zaladunku okolo 500-1000kg
~maciek@viktor.com.pl
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
tylny napęd powduje to, że moge skręcać w takiej ciasnocie o której inne, często mniesze samochody ,nie mają co myśleć
~Adam L.
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
W miarę jeśli wymienimy na miękkie opony. Fabryczne goodyery z literką C sa tragicznie twarde. Jedzie się jak wozem drabiniastym.
~fon60
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
Jak w każdym szanującym się samochodzie. Nie zachwyca, ale też nie zawiedzie.
~rafał
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
ślizga się podczas deszczu na zakrętach na good yerach czy michelinach to samo
~Beciu
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
W porównaniu z innymi mercedesami troche za twardy przód ale ogólnie jest ok.
~Teleradiomechanika
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
cichy precyzyjny jak narazie zero luzów
Mercedes Viano Van