Lista ocen Mercedes Vito W638 (94) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LexNx
Van 2.3 D 79KM 58kW
A tutaj jestem miło zaskoczony, niby diesel, a zaskakująco szybko się nagrzewał. Szyby nie parowały (za bardzo), wiatrak nie za głośny.
~Zadowolony Uzytkownik Vito
Van 2.2 CDI 95KM 70kW
Wentylacja jak wentylacja mozna sobie podgrzac atmosfere. Nie posiadam klimy w moim modelu wiec na ten temat nie moge sie wypowiedziec.
~sebastian
Van 2.3 D 79KM 58kW
w aucie potrafi być ciepło, szczególnie w moim bo mam webasto, ale tragicznie parują szyby jezeli w aucie siedzi kilka osób... to jest wada!
~Rafał
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
Parowanie przedniej szyby. Nogi nie marzną nigdy! Silnik w zimie osiąga temp. po 3 km i już robi się ciepło wewnątrz. Dmuchawa cicha tylko na 1 i 2.
~c.krolikowski@drwitt.pl
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
W lato bywa gorąco. Jeżeli jadę sam otwieram okno po przecinej stronie. Bardzo przydatne elektryczne otwieranie szyb. Powinna być klima.
~domi-nick, imko@op.pl
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
6 m3 nagrzewa się równie skutecznie jak kabina dobrego samochodu osobowego, w lecie okna boczne mozna odkręcić na tzw. full nawet przy 140 km/h
~Adam Gdansk
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
moje autko wyposarzone jest w klikme, ktora potrafi poradzic sobie idealnie z tym autkiem. odejmuje jeden pkt za jej spora usterkowosc
~Berni
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
mam klimatyzację więc w lato jest ok. zimą ogrzewanie też niczego sobie tylko na nogi mogli pomyśleć o dodatkowym nawiewie
~robamra
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
stary typ silnika więc szybko się nagrzewa w zimie ale w lato tragedia moj model nie posiada otwieranych szyb bocznych

Usterki Mercedes Vito W638

Mercedes Vito W638 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr z prabut
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
wszystko dobrze tylko od nowego nie grzeje na luzie ipostoju poprostu leci letnie powietrze brak obiegu wewnętrznego