Lista ocen Mercedes W123 (378)

~Evangelicus
Sedan 2.0 D 55KM 40kW
mimo wszystich wad - daję piątkę. dla mnie to samochód marzeń. znaczy będzie, jak zarobię trochę kasy i zajmę się nim... :D wtedy będzie to samochód marzeń... dla innych :D ja używam, jeżdzę... hmm jeszcze w długą trasę czas pojechać :D
~zadowolony wlasciciel:)
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
auto naprawde super jedyny mankament beczki to rdzewiejaca blacha ale i tak jest 100 razy lepiej niz w wynalazkach naszej rodzimej produkcji
3,8
~187fredu@wp.pl
Sedan 2.0 109KM 80kW
ja zawsze marzyłem o tym modelu i mi się spełniło, ale jak bym szukał jeszcze raz takiego autka to wydałbym na kupno po prostu więcej pieniędzy, żeby mieć spokój z blachami przynajmniej
~Hallo
Sedan 2.4 D 72KM 53kW
Trudno się przyzwyczaić ponieważ ta konstrukcja ma już swoje lata i pracuje nie tak jak współczesne jednostki napędowe... ale przyznam się, że jak na niespełna 30 letnie auto naprawdę daje radę pod kątem równej pracy i elastyczności... (Silnik)
~ziutek
Sedan 2.4 D 72KM 53kW
Bardzo dobry samochód sa niewielkie pieniądze. Słusznie nazwany \"nieśmiertelnym i niezniszczalnym\". Bardzo mocny, odporny na stan Polskich dróg i kiepskie paliwo. Samochód z duszą i wyprodukowany z niesamowitą dokładnością i pieczałowitością. Banalnie prosty w naprawie i co najważniejsze wdzięczny. Zanim coś popsuje się na amen, przez dłuższy czas będzie dawać jakieś znaki.
~Fantom
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Pomijając, ale niezabardzo rocznik 1979, jest to naprawdę wspaniały samochód.
~piterros
Sedan 2.3 136KM 100kW
swietny klasyczny już wygląd w połączeniu z dużym komfortem i niezłymi osiagami - po prostu super autko
~DzikiKokos
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Auto jak najbardziej kultowe, udane i wspaniałe, jest to moje pierwsze autko, a wieloma jeździłem (pracowałem sporo czasu jako mechanik), nie zamieniłbym go na żadne inne bo je pokochałem :) Ma swój klimat, nie to co dzisiejsze nowe plastiki.
~scantel@post.pl
Sedan 3.0 D 88KM 65kW
Daimler Benz cały czas jest w stanie przyjąć zamówienie na złożenie nowego W123. I podobno składają kilkadziesiąt sztuk rocznie - pod zamówienia. Takie informacje otrzymałem kiedyś w salonie Mercedesa. Ile liczą sobie za taki model nowy - tego nie powiedziano, ale przypuszczam, że spokojnie tyle co za dwie E-klasse nowe. Auto polecam. Kupiłem mój woz (poprzednio miałem 240 D A.D. 1976 palony na pociągadło) z przebiegiem 1.200.000 (jeden...

Usterki Mercedes W123

Mercedes W123 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Malolat bez prawka który ma beczke ( mam 14at )
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
silnik pracuje bez zarzutów, odpala na praktycznie dotyk. mam narazie 14 lat i juz nabylem BECZKE ponieważ jestem fanem tego samochodu, nie mam prawka ale u nas nie jezdzi policja więc worze sie mą beczka. bardzo trwaly silnik na tamte lata daje 5 (Silnik)