Lista ocen Mercedes W123 Sedan (178) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 190 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~psinthos@cad.pl
Sedan 2.8 185KM 136kW
Komfort na 5. Heroiczne pokonywanie zakretow wymaga przyzwyczajenia do przechylow karoserii, ale przyczepnosc, na suchym, jest zaskakujaca.
~Piotr
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Idealny. Nawet w warunkach miejskich przy ograniczonej ilosci miejsc parkingowych dzięki potężnemu skretowi mieści się tam gdzie panowie ze 126p mają problemy.
~DzikiKokos
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Zima, rondo, drugi bieg i trolololo boczkiem :) jeździ się świetnie :) zawieszenie jest fenomenalne, każda dziura jest zjedzona :)
~demarchi
Sedan 2.4 D 72KM 53kW
jedzie sie jak pociągiem po szynach siedząc na kanpie za 100 tys, zawracanie promięń skrętu i precyzja kierownicy zaskakująca
~Bitek
Sedan 2.0 D 55KM 40kW
Do układu jezdnego nie mogę się przyczepić, gdyż w tamtych czasach seryjnie montowane wspomaganie kierownicy to musiał być luksus.
~myagi
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
idealny na polskie drogi reszte aut zostawiam na dziurach w tyle bo wiem ze nic mi sie nie urwie i nie stanie jakbym jechal terenowka
~EustaH
Sedan 2.4 D 72KM 53kW
Samochód jest raczej miękki, po drogach pływa, niestety mój miał zużyte amory, więc nie będe się tym sugerował.
~mch
Sedan 3.0 D 88KM 65kW
bardzo wysoki komfort, wygoda, wspomaganie dziala bardzo dobrze. Duzy promien skretu zdecydowanie ulatwia manerwrowanie.
~martin@cybi@wp.pl
Sedan 2.0 D 55KM 40kW
dobry i prosty .czynnosci eksploatacyjne pozwola na przyjemna jazde (gorzej gdy sobie ktos zaniedba wtedy ...lipa)
~gusiaczek
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
wahałam się między 4 a 5, ale nie chcę go za bardzo chwalić. Wozik ma już 23 latka i pewne rzeczy trzeba było w nim wymienić :)
Mercedes W123 Sedan