Lista ocen Mercedes W124 Kombi 2.2 150KM 110kW 1992-1996 (6) - Całokształt

~itech@onet.eu
Kombi 2.2 150KM 110kW
Duży wygodny i dość ekonomiczny samochód, przy odpowiedniej dbałości praktycznie bezawaryjny. Na szczególną uwagę zasługuje komfort jazdy dzięki doskonałemu zawieszeniu i wytłumieniu wnętrza. Auto w wersji kombi oferuje duży bagażnik i dość dużo miejsca w środku. Brak oznak korozji w tym wieku zdarza się to tylko nielicznym. Ostatnie autko zrobione przez inżynierów a nie księgowych. Ciężko znaleźć zadbany model w dobrej cenie ale autko nie...
~Toofer
Kombi 2.2 150KM 110kW
Tak jak już pisano wcześniej stan nowo zakupionego samochody tej marki przedkłada się znacząco na późniejsza bezawaryjność. Chociaż i tutaj mogą zaskoczyć pewne wyjątki. Doskonałym odzwierciedleniem stanu w124 jest koszt zakupu dobrego egzemplarza na mobile.de. Wszystko co przyjeżdża do polski w cenie 5 tysięcy to porostu szroty i choć można tym jeździć nigdy w pełni nie nacieszycie się doskonałością tego modelu.
~baddad
Kombi 2.2 150KM 110kW
Samochód doskonały.Do dnia dzisiejszego bezawaryjny.Jest to moje drugie w życiu kombi(nowego passata pozbyłem się zaraz po zakupie-badziewie) i choć bardzo mi się nie podoba,jego funkcjonalność,dynamika i bezawaryjność skłaniają mnie do wystawienia oceny doskonałej.
~Flitch
Kombi 2.2 150KM 110kW
Ogólnie to trzeba uważać przy zakupie, bo dużo jest składaków albo innych wynalazków, ale jak znajdzie się Merca w normalnym stanie to śmiało mogę polecić, takich aut się nie robi, bo nie zarabiałoby się na naprawach.
~polak234
Stare i awaryjne.
~Krzysztof biuro@stolrem.pl
Kombi 2.2 150KM 110kW
Wielkie brawa dla konstruktorów
Mercedes W124 Kombi