Oceny Mercedes W124 Kombi

Mercedes W124 Kombi - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes W124 Kombi

~polishbastard
Kombi 2.5 D 94KM 69kW
To jest moje drugie własne 124. Wcześniej mój ojciec w 1996 roku nabył 200D (sprzedał go z przebiegiem ok. 900 tys. km... nie pamiętam dokładnie) ja zaś pierwsze kroki z baleronem stawiałem w sedanie 250D z automatem. Teraz jest to kombi w manualu. Dostałem to auto w rozliczeniu, miałem od razu sprzedać, ale zatrzymałem je na dłużej. Dlaczego? miałem bardzo złe wspomnienia z tamtym, dlatego - aby przełamać złą passę - chciałem sprawdzić, czy...
~itech@onet.eu
Kombi 2.2 150KM 110kW
Duży wygodny i dość ekonomiczny samochód, przy odpowiedniej dbałości praktycznie bezawaryjny. Na szczególną uwagę zasługuje komfort jazdy dzięki doskonałemu zawieszeniu i wytłumieniu wnętrza. Auto w wersji kombi oferuje duży bagażnik i dość dużo miejsca w środku. Brak oznak korozji w tym wieku zdarza się to tylko nielicznym. Ostatnie autko zrobione przez inżynierów a nie księgowych. Ciężko znaleźć zadbany model w dobrej cenie ale autko nie...
~Flitch
Kombi 2.2 150KM 110kW
Ogólnie to trzeba uważać przy zakupie, bo dużo jest składaków albo innych wynalazków, ale jak znajdzie się Merca w normalnym stanie to śmiało mogę polecić, takich aut się nie robi, bo nie zarabiałoby się na naprawach.
~Toofer
Kombi 2.2 150KM 110kW
Tak jak już pisano wcześniej stan nowo zakupionego samochody tej marki przedkłada się znacząco na późniejsza bezawaryjność. Chociaż i tutaj mogą zaskoczyć pewne wyjątki. Doskonałym odzwierciedleniem stanu w124 jest koszt zakupu dobrego egzemplarza na mobile.de. Wszystko co przyjeżdża do polski w cenie 5 tysięcy to porostu szroty i choć można tym jeździć nigdy w pełni nie nacieszycie się doskonałością tego modelu.
~karlos
Kombi 2.5 D 90KM 66kW
po beemkach trudno mi było sie do niego przyzwyczaić,bmw miały precyzyjniejszy układ kierowniczy,silniki o wiekszej mocy a mercedes tylko 90 konnego diesla ,kumple sie ze mnie wyśmiewali,teraz wiem że do tego samochodu trzeba po prostu dojrzeć,kupując go chciałem połączyć komfort ,ekonomiczność ,legendarną niezawodność i spore walory użytkowe oraz przewozowe,potrzebowałem "ciężarówki" to ją mam
~Kaczmar
Kombi 2.3 132KM 97kW
Kupiłem go na pół roku tylko był mi potrzebny jako zastępczy samochód okazało się że zrobiłem nim w 8 miesięcy już 20 ty km po Warszawie, i dzielnie połyka kilometry ten samochód, zero powaznych usterek , komfortowa jazda, troche sporo pali 15 gazu norma aleee to kawał samochodu i 4 biegi tylko nie ma sie co dziwić
~nivomat
Kombi 2.5 D 94KM 69kW
Ogólnie bardzo dobrze oceniam to auto.Sama konstrukcja jest bardzo udana. W przypadku tego modelu trzeba się jednak liczyć z tym ,że wiek i setki tysiące kilometrów mogły już dokonać sporych spustoszeń. Zwykle po zakupie takiego Mercedesa konieczne są pewne inwestycje i uzupełnienia, ale potem można już cieszyć się komfortową i względnie tanią jazdą.
~totti
Kombi 3.0 180KM 132kW
podobno jak ktoś raz miał w124 to już na całe życie - coś w tym jest, auto ma stalową solidną ramę - nie to co dzisiejsza masówka- nie gnije, blacha jak w czołgu niemieckim, auto nie zawodne, a jak ktoś ma od czasu do czasu ochote to i na zakręcie \"dupke\" zażuci ... auto z 90 r ma kontrole trakcji !!!, bardzo wygodnę auto, kubełkowe fotele skórzane, rasowy young timer
~macgar
Kombi 3.0 D 113KM 83kW
Auto przy kupnie miało 450000km (licznik był przekręcony dokładnie o 110000km). Robię 50000km rocznie i nie wyobrażam sobie innego auta (na pewno nie w tej cenie), które jest w stanie temu podołać przez dłuższy czas, biorąc pod uwagę stan naszych dróg, jakość paliwa, itd. Planuję nim jeździć \"aż do końca\". Czy skończy się na milionie km? pewnie nie.
~baddad
Kombi 2.2 150KM 110kW
Samochód doskonały.Do dnia dzisiejszego bezawaryjny.Jest to moje drugie w życiu kombi(nowego passata pozbyłem się zaraz po zakupie-badziewie) i choć bardzo mi się nie podoba,jego funkcjonalność,dynamika i bezawaryjność skłaniają mnie do wystawienia oceny doskonałej.
Mercedes W124 Kombi