Lista ocen Mercedes W124 Kombi 2.2 150KM 110kW 1992-1996 (4) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~itech@onet.eu
Kombi 2.2 150KM 110kW
Porównując do innych samochodów często o mniejszych pojemnościach zadowala się niewielką ilością paliwa to zaleta nowszej generacji silnika. Autko świetnie sprawuje na sekwencyjnej instalacji gazowej 13 litrów gazu w zimie po mieście. Części eksploatacyjne w większości niedrogie, gorzej jest w przypadku zamiennych dostępnych tylko w ASO np czujnik ciśnienia. Tutaj potrafi być drogo choć czasami potrafią zaskoczyć.
~Flitch
Kombi 2.2 150KM 110kW
Samochód musi swoje spalić, ale to wygląda strasznie tylko na ekranie. 500tys km nabite i dalej chodzi i silnik i skrzynia z najprostszą instalacją LPG. Moja trasa to 100% miasto albo 70% miasto i 30% dwupasmówka. Lubię czerpać przyjemność z jazdy i często dość mocno go przegazuję. Ale sumując nawet w automacie auto nie do zajechania i mimo wieku wciąż czuć luksus i wygodę z podróży tym autem.
~Toofer
Kombi 2.2 150KM 110kW
Tak jak wspomniałem wcześniej jeśli zakupimy pojazd tani czeka nas gorzkie rozczarowanie u mechanika, koszty zamienników nie są drogie ale jeśli nasza mercedesa ma kilka małych Kłopotków rachuneczek może być piorunujący.
~Krzysztof biuro@stolrem.pl
Kombi 2.2 150KM 110kW
Przy normalnej jeździe spala bardzo dobrze. Silnik ten to bardzo dobre połączenie ekonomii i dynamiki w tym modelu.
Mercedes W124 Kombi