Lista ocen Mercedes W124 Sedan (306) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 376 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~benowie@poczta.onet.pl
Sedan 2.6 160KM 118kW
jak dla mnie (a że jestem kurdupel) miejsca wbród. jeżdże jak panisko, z żoną nawet łokciami się nie stykamy. dzieciak w foteliku też nie marudzi. bagażnik też jest zaje.....cie duży pomimo zamontowanej w nim butli walcowej. teść ma megane II i kufer (pomniejszony o butlę) jest u mnie większy.
~hahahaczyk
Sedan 2.6 160KM 118kW
Miejsca mnóstwo, spokojnie można rozprostować nogi, bagażnik pomimo braku możliwości składania siedzeń jest przepastny, można załadować do środka kosiarkę i spokojnie się zamknie. Kiedyś z kolegą się zakładałem się, że nie włożę 6 opon 175R13 - weszło 8 :)
~Franz
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
jest bardzo dobrze, na pewno znacznie lepiej niż w 190, mam nieco powyżej 190 cm i nad głową mam jakieś 2 cm do sufitu, w 190 musiałem lekko pochylać głowę by nie wadzić o sufit co po 2 latach eksploatacji tego pojazdu mogło przyprawić o skrzywienie kręgosłupa
~ciamajda123456@o2.pl
Sedan 3.0 D 113KM 83kW
Jest genialnie, na próżno szukać samochodu w tej cenie z większą ilością miejsca, w tym samochodzie czujesz się król, siedzisz na wielkim tronie i z tej wygody mozna usnąć :) a pasażerowie to nigdy mi nie narzekali na brak miejsca i spokojnie zasypiali na tyłach :)
~dakoolk
Sedan 2.0 118KM 87kW
S.U.P.E.R. wygodne auto - po prostu Mercedes i nie ma pytań - przednie siedzenia dsuwasz na max, a z tyłu nikt Ci nie ma prawa i tak narzekać+ogromna "paka" z klamką do otwierania od wewnątrz, więc można rozwozić ludzi po imprezie i kulturalnie sami mogą wysiąść:-)
~-shady-
Sedan 3.0 D 113KM 83kW
Jak w limuzynie, ja fotel zawsze rozstawiam daleko, zeby idealnie gwiazde widziec a miejsca na tylnej kanapie jest nadal dla kazdego, na tylniej jak i na tylniej mozna bez problemu uprawiac sex w kazdej pozycji kamasutry, naprawde duzo miejsca
~Robert
Sedan 2.0 118KM 87kW
nawet gdy fotel jest odsunięty maksymalnie do tyłu to i tak pasażer z tyłu ma dużo miejsca na nogi a jak odsunięty do przodu to pasażer się może czuć niczym prezydent, kierowca ma naprawdę dużo miejsca aż za dużo.
~wojtek
Sedan 2.5 D 94KM 69kW
jak na tak duży samochód można by spodziewać się więcej, z przodu mimo że jest całkiem dużo miejsca nie jest zbyt wygodnie (siedziska foteli są bardzo krótkie) z tyłu jak na tak dlugi samochód śmiesznie mało miejsca
~Michał z Kujaw
Sedan 2.2 150KM 110kW
mam 184 wzrostu i 100 kg wagi, nie jest to wkońcu s-klasa, miejsca dosyć, a nawet dużo, z tyłu mam dwa foteliki, więc ci pasażerowie nigdy nie narzekają, z przodu na miejscu pasażera wyciągam się delektując luksusem
~felmen felmen@interia.pl
Sedan 2.5 D 94KM 69kW
Mam 185 wzrostu miejsca mam tyle ze spokojnie sobie siedze jak w domowym fotelu, w mondeo tego niemiałem a w audi a4 to klapa totalna scisk jak niewiem co niepoleccam audi a4 strasznie ciasne auto miejsca mało!!
Mercedes W124 Sedan