Oceny Mini One I 1.6 90KM 66kW 2001-2006

Najnowsze oceny Mini One I 1.6 90KM 66kW 2001-2006

1,7
~Madlen
Hatchback 3d 1.6 90KM 66kW
Przestrzegam każdego przed zakupem tego samochodu. Kiedy ja go kupowałam też czytałam opinie i uznałam że ok, auto jest kosztowne w naprawie ale ile rzeczy może się znowu psuć. Tymczasem przysięgam że od roku codziennie psuje się co innego- od notorycznie psującej się pompy wspomagania, błędy przepustnicy uniemożliwiające nagle jazdę, idiotycznie mocowaną linkę skrzyni biegów trzymająca się fabrycznie na jedną gumę... Okrasić to wszystko...
~Sabina
Hatchback 3d 1.6 90KM 66kW
Zawsze marzylam o zakupie mini i w koncu sie udalo. Jestem jednym z najbardziej zadowolonych kierowcow na ulicach. Autko sprawuje sie swietnie, jest niezastapione w miescie. Nie wspomne o tym ze jest cool :)Fantastyczne przyspieszenie i komfort jazdy. Polecam
~Lesiuuuuuu
Hatchback 3d 1.6 90KM 66kW
Dobre auto dla osób chcących przyciągać wzrok :) Koszty eksploatacji znośne, cena części dosyć droga
~Lesiuuuuuu
~skadi
Hatchback 3d 1.6 90KM 66kW
Podsumowując Mini One to samochód w którym można się zakochać. Jazda nim uzależnia. Ponadto niespotykany wygląd przyciąga wzrok wszystkich.
~arkadek1
Hatchback 3d 1.6 90KM 66kW
fajne autko jako drugi samochod albo dla samotnej osoby zeby wyrwac jakas blachare na fure.
Dziennik kosztów dla Mini One I 1.6 90KM 66kW
8,9
11,7
~Jano
Hatchback 3d 1.6 90KM 66kW
90 KM wydaję się wystarczająco, wyprzedzanie tira na 3 biegu wypada dobrze, przebieg to 135000km (Silnik)
~ck
Hatchback 3d 1.6 90KM 66kW
Silnik pracuje rewelacyjne, fajnie sie kreci na obrotach...czasami slychac a la sportowy pomruk. Denerwuje piszczaca pompa wspomagania, ale to urok samochodu. (Silnik)
~Kamil
Hatchback 3d 1.6 90KM 66kW
Zrywny przyzwoita kultura pracy nie słychać go na światłach (Silnik)
~Merfi
Hatchback 3d 1.6 90KM 66kW
mini jest moim służbowym samochodzikiem o niecałego roku, ma spory przebieg,bo 249tys! ale ku mojemu miłemu zaskoczeniu sprawuje się rewelacyjnie, nigdy mnie nie zawiódł! silnik 1,6 co prawada jest za trochę za słaby, ale i tak przy tej wadze auta radzi sobie nieźle! (Silnik)