Oceny Mini One I

Najnowsze oceny Mini One I

1,7
~Madlen
Hatchback 3d 1.6 90KM 66kW
Przestrzegam każdego przed zakupem tego samochodu. Kiedy ja go kupowałam też czytałam opinie i uznałam że ok, auto jest kosztowne w naprawie ale ile rzeczy może się znowu psuć. Tymczasem przysięgam że od roku codziennie psuje się co innego- od notorycznie psującej się pompy wspomagania, błędy przepustnicy uniemożliwiające nagle jazdę, idiotycznie mocowaną linkę skrzyni biegów trzymająca się fabrycznie na jedną gumę... Okrasić to wszystko...
~Pepe
Hatchback 3d 1.4 TD 75KM 55kW
Samochód świetnie się prezentuje, pomimo swojego wieku. Dosyć mały, najwygodniejszy dla dwóch osób. Jeśli chodzi o mój egzemplarz - kompletnie bezawaryjny, wymieniane tylko płyny eksploatacyjne, klocki hamulcowe itp.
~Sabina
Hatchback 3d 1.6 90KM 66kW
Zawsze marzylam o zakupie mini i w koncu sie udalo. Jestem jednym z najbardziej zadowolonych kierowcow na ulicach. Autko sprawuje sie swietnie, jest niezastapione w miescie. Nie wspomne o tym ze jest cool :)Fantastyczne przyspieszenie i komfort jazdy. Polecam
3,5
~Loco-Baddog
Hatchback 3d 1.4 TD 88KM 65kW
To moje czwarte Mini nowej generacji-a zaczęło się od żony-myślałem że to damski samochód, a kiedy tylko się nim przejechałem to się od niego uzależniłem i tak już zostało. Po mimo wad-i ceny to na prawde fajny car,-nie ma co ukrywac jest ok
~AdaKo
Hatchback 3d 1.4 TD 75KM 55kW
Drobne usterki bez problemowe do naprawy we własnym zakresie( typowe dla tego modelu blokowanie elektrycznie opuszczanych szyb )
~Lesiuuuuuu
Hatchback 3d 1.6 90KM 66kW
Dobre auto dla osób chcących przyciągać wzrok :) Koszty eksploatacji znośne, cena części dosyć droga
~Lesiuuuuuu
~skadi
Hatchback 3d 1.6 90KM 66kW
Podsumowując Mini One to samochód w którym można się zakochać. Jazda nim uzależnia. Ponadto niespotykany wygląd przyciąga wzrok wszystkich.
~arkadek1
Hatchback 3d 1.6 90KM 66kW
fajne autko jako drugi samochod albo dla samotnej osoby zeby wyrwac jakas blachare na fure.
~Wro