Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW 2016-2019 (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arkadiusz
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Bez żadnego "ale". Miałem kilkanaście aut (nowe i używane). ASX w temacie układu jezdnego jest całkiem dobrym zawodnikiem. Ocena w skali 0-10 mocne 8 (z naciskiem na 8,5). Na 18" oryginalnych obręczach zyskuje na właściwościach jezdnych i oscyluje w granicach bardzo mocnej 9-tki!
~Olo
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Dobre wspomaganie i precyzyjny układ kierowniczy. Nic dodać nic ująć. Po prostu dokładnie tak jak powinno być. Kierownica niezbyt duża, dobrze leży w ręku. Wadą jest taki fortepianowy plastik na kierownicy, który strasznie się "palcuje". Poza tym jest OK!
~Wolan
Mitsubishi ASX
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Wysoki samochód i kierowca z niskiego zawieszenia to kiepski tester. Bałem się o szuranie lusterkami ale nic z tych rzeczy!! Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Potrzebuję jednak więcej czasu na lepszą ocenę. Zima będzie (mam nadzieję) dobrym sprawdzianem.
~50-latek/ milion przebiegu
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Przyjemnie sprężysty. Z kołami "16" i wysokim profilem opony komfortowy. Po przesiadce z Forda układ kierowniczy wydaję się jakiś miękki i zbyt silnie wspomagany ale to kwestia gustu. Gigantyczny prześwit , promień skrętu niewielki . Nic nie stuka.
~Elp
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Na trasie nawet powyżej 140 jedzie jak przyklejony, bez uwag, nie przechyla na zakrętach. W mieście sztywne zawieszenie powoduje przy krótkich poprzednich przeszkodach ( np. , garby, studzienki) drobne wahnięcia.
~GypsyKing
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Wiadomo, że nie jest to auto sportowe, ale zero czucia nawierzchni, a jeśli przy przyspieszaniu na zakręcie trafią się jakiekolwiek nierówności, auto potrafi być dość nerwowe.
~JaJanusz
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Komfort jazy - dużo lepiej niż w Ford C-Max. Są zakręty, które pół roku temu pokonywałem 70 km/h mając wrażenie, że zaraz się poturlam. Teraz 90km/h i nie ma takiego wrażenia.
~ELP
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
W Warszawie czy na trasie dobrze idzie na łukach oczywiście nie za ostrych, Zwrotny dobrze sobie radzi przy manewrach na pasach,
~Konstantynopolitańczyk
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Do chwili obecnej nie zauważyłem niczego nadzwyczajnego w prowadzeniu auta - nie ma też jakiś dużych mankamentów.

Usterki Mitsubishi ASX I

Mitsubishi ASX I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Najnowsze usterki
Mr.
Mr.
@@KXeEm
~Michal
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Dobrze sie prowadzi, jak w wiekszosci wysokich aut trzeba non-stop pilnowac toru jazdy przy wyzszych predkosciach
Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2016